Types of loft ladders

Bēniņu kāpņu veidi

Izmantojot salokāmas bēniņu kāpnes, iespējams viegli, ērti un droši nokļūt neapdzīvotās bēniņu telpās. Atšķirībā no stacionārajām kāpnēm, bēniņu kāpnes aizņem maz vietas un finansiālais ieguldījums to iegādei ir salīdzinoši neliels. Kāpnes atbilst augstām tehniskajām un drošības prasībām.

Vietas ekonomija

FAKRO bēniņu kāpnes ir ļoti kompaktas un izmantošanas laikā aizņem nelielu platību. Pēc lietošanas kāpnes saloka uz lūkas vāka, kuru aizverot, tās paslēpjas bēniņu telpā. Tā tiek panākta vietas ekonomija dzīvojamajā telpā.

Viegla montāža

Kāpņu montāža un to garuma pielāgošana telpas augstumam ir vienkāršs un ērts process, kuru ieteicams veikt divatā. Kāpnes ir pilnībā nokomplektētas, pirms to uzstādīšanas nav nepieciešami papildus sagatavošanas darbi.

Ērta apkalpošana

Lūkas vāka atvēršanai un aizvēršanai izmanto apkalpes stieni, kurš ietilpst kāpņu komplektā. Speciāls mehānisms samazina spēku, kurš jāpieliek lūkas vāka atvēršanai. Atsevišķiem modeļiem šāds mehānisms atvieglo arī kāpņu lietošanu.

Papildus aprīkojums

Lai paātrinātu bēniņu kāpņu uzstādīšanu un uzlabotu to lietošanas komfortu, papildus iespējams izmantot dažādus bēniņu kāpņu piederumus.

Garantija

FAKRO bēniņu kāpņu garantija ir 3 gadi.

Bēniņu kāpņu izvēle

FAKRO firmas sortimentā ir dažādi bēniņu kāpņu veidi. Tādēļ pircējam ir iespējams izvēlēties sev piemērotāko modeli atbilstoši savām vajadzībām un vēlmēm. Visām FAKRO bēniņu kāpnēm ir augsti siltumizolācijas parametri un tās  atbilst normai EN 14975:2007. Vienkāršākās un ekonomiskākās FAKRO bēniņu kāpnes ir LWS Smart. Labāk nokomplektēts kāpņu modelis ir LWK Komfort. Šo kāpņu lūkas vāks ir balti krāsots, komplektā ietilpst rokturis un kāpņu pēdas. Lai līdz minimumam samazinātu kāpņu uzstādīšanai nepieciešamo laiku, piemērotākās no kāpnēm ar koka pakāpieniem ir bēniņu kāpnes LWZ Plus.

Ērtāk lietot ir bēniņu kāpnes LWL, kurām ir papildus rokturis un mehānisms, kas atvieglo kāpņu salocīšanu. Klientiem, kuri rūpējas par siltuma ekonomiju, piedāvājam bēniņu kāpnes LTK Energy ar paaugstinātu siltuma izolāciju. Energoefektīvai būvniecībai piemērotākās ir bēniņu kāpnes LWT ar trīskāršu blīvgumiju sistēmu, kas garantē nevainojamu lūkas vāka noblīvēšanu. Ja telpā ir par maz vietas, lai varētu izmantot salokāmas kāpnes, ieteicamas sabīdāmās kāpnes LDK, kuru izmantošanai pietiek ar nelielu grīdas laukumu. Ja ēkas ekspluatācijas apstākļi nosaka to, ka bēniņu kāpnēm jāatbilst ugunsdrošības prasībām un jākalpo kā šķērslim uguns izplatīšanās ceļā, tad varam piedāvāt ugunsdrošas, salokāmas kāpnes LWF45 ar koka pakāpieniem, salokāmas kāpnes LML ar metāla pakāpieniem un sabīdāmas metāla kāpnes LSF. Ja ir paredzama bieža kāpņu izmantošana, piemērotākais modelis būs LMS ar metāla pakāpieniem un paaugstinātu slodzes izturību vai LMK, kam ir balts lūkas vāks un rokturis. Lai samazinātu kāpņu uzstādīšanai nepieciešamo laiku un paaugstinātu lietošanas komfortu, vispiemērotākās būs LML kāpnes. Kāpnes LST un LSZ ar sabīdāmiem metāla pakāpieniem un īpaši maziem lūkas izmēriem ir piemērotas telpām, kurās ir maz vietas un nav iespējams izmantot salokāmās kāpnes. Pievienojot kāpnēm papildus pakāpienus LSS, tās iespējams izmantot telpās ar lielāku augstumu.

Folding metal section loft ladders Metal section loft ladders Scissors loft ladders Stationary staircase Accessories L-shaped combination door
Salokāmās kāpnes ar koka pakāpieniem

Salokāmās kāpnes ar metāla pakāpieniem

Sabīdāmās kāpnes

Stacionārās kāpnes Piederumi Sienas lūkas

FAKRO sortimentā ir arī plašs stacionāro kāpņu klāsts, kas atbilst dažādām klientu prasībām. Pieslienamās kāpnes MSP ir ideāls risinājums, ja telpā ir mezonīna stāvs, kā arī, ja ir ierobežota platība, jo kāpnes pēc lietošanas var salocīt un nolikt. Pateicoties kāpņu MSA, ko sauc arī par romiešu kāpnēm, pakāpienu speciālajai formai, tās aizņem ļoti maz vietas, tomēr nodrošina optimālu lietošanas komfortu. Kāpnes MSP un MSA var sekmīgi izmantot gadījumos, ja griestu atvērums ir salīdzinoši neliels. Ja stacionārās kāpnes nepieciešams uzstādīt plašākās telpās, piemērotākas būs kāpnes MSU vai MSS. Nepieciešamības gadījumā kāpnes MSS var izmantot kopā ar kāpņu stūri MSW.