FAKRO Informacje PR

Jaunumi un ziņas presei

FAKRO IFD Jauno jumiķu čempionātā
2018-11-23

No 13. līdz 16. novembrim Rīgā norisinājās 66. Starptautiskais IFD kongress. Šī kongresa ietvaros notika arī 27. Pasaules jauno jumiķu čempionāts.

vairāk

FAKRO - Starptautiskās jumiķu federācijas (IFD) 27. Pasaules jauno jumiķu čempionāta ģenerālsponsors
2018-10-17

FAKRO ir otrs lielākais jumta logu ražotājs pasaulē un 27. Pasaules jauno jumiķu čempionāta atbalstītājs. Čempionāts norisināsies no 2018. gada 13. līdz 16. novembrim Rīgā, Starptautiskajā izstāžu zālē Ķīpsala EXPO.

vairāk

Pēc sešiem Eiropas Komisijas darba gadiem mēs vēl joprojām nezinām, vai likums ir pārkāpts!
2018-07-02

FAKRO viedoklis pēc EK lēmuma saņemšanas

Atbildot Velux publicētajam paziņojumam presei attiecībā uz viņiem labvēlīgo Eiropas Komisijas lēmumu pret FAKRO “nomelnojošo kampaņu”, ir skaidrs, ka lielākā daļa no paustajiem faktiem ir nepatiesi.

FAKRO ir saņēmis oficiālu Eiropas Komisijas apstiprinājumu, ka tā nav gatava uzsākt formālas darbības, lai izskatītu sūdzību par VELUX Grupas realizēto negodīgo komercpraksi. Šis lēmums balstīts uz “tiesībām noteikt prioritātes”, nevis uzskatāms par VELUX rīcību attaisnojošu spriedumu, kā to apgalvo uzņēmums. 

vairāk

Paziņoti arhitektūras konkursa FAKRO fusion – before & after uzvarētāji
2018-03-16

Noslēdzies starptautiskais arhitektu dizaina konkurss FAKRO fusion – before & after, ko FAKRO organizēja sadarbībā ar bimobject.com. Tā ietvaros tika saņemti daudzi projekti, kas mūs pārsteidza ar izdomu un inovācijām. 

vairāk

DXW logi saņem Vācijas arhitektu balvu
2018-01-17

FAKRO inovatīvos risinājumus augsti novērtējuši  prominenti Vācijas arhitekti, kuri iesaistīti Heinze GmbH organizētajā Architects' Darling Awards 2017 žūrijā. Jumta logu ražotāja virsgaismas logs DXW DW6, pa kuru var arī staigāt, ieguvis Architects' Darling Awards 2017 bronzas godalgu kategorijā “Labākā produkta inovācija būvkonstrukciju kategorijā”.

vairāk

Jauna virsgaismas logu sērija - modelis G
2017-08-25

Uzņēmums FAKRO paplašinājis savu virsgaismas logu klāstu plakaniem jumtiem ar jauna modeļa G logiem. Tajos izmantoti modeļu F un C uzlabojumi, nodrošinot augstu funkcionalitāti un lielisku apgaismošanas risinājumu. Šo logu dizains atbilst F modeļa logiem, kas 2016. gadā saņēmuši prestižo Red Dot Design balvu, bet to konstrukcija balstīta uz modeļa C logu bāzes. 
vairāk

FAKRO sāk sadarbību ar portālu www.bimobject.com
2017-07-27

FAKRO kā viens no lielākajiem jumta logu ražotājiem pasaulē jau daudzus gadus piedāvā savas produkcijas modeļus BIM (būves informācijas modelēšana) sistēmā, ko savā darbā izmanto daudzi arhitekti. Tagad FAKRO ir uzsācis sadarbību arī ar starptautisko portālu www.bimobject.com.

vairāk

FAKRO piedāvājums bērnu priekam
2017-07-14

Bēniņos iekārtotām bērnistabām jumta logu un piederumu ražotājs FAKRO piedāvā jaunu ruļļveida aizkaru kolekciju DreamWorks&FAKRO ar populāru pasaku varoņiem. Šie aizkari vienlaicīgi gan papildinās telpas interjeru, gan veiks visas jau ierastās aizkaru funkcijas.

vairāk

FAKRO FTP-V U4 logiem – energoefektivitāte standartā
2017-05-18

No 2017. gada FTP-V logus iespējams iegādāties arī ar superenergoefektīvu divkameru stikla paketi U4. Pateicoties jaunajai stikla paketei, loga siltuma caurlaidības koeficients ir 1,1 W/m2K, kas atbilst būvnormatīvu tehniskajām prasībām, kuras stāsies spēkā no 2021. gada.

 

vairāk

Gaisma zem plakaniem jumtiem
2017-05-01

Arhitektūrā pastāvīgi tiek meklētas optimālas formas un piedāvāti jauni un interesanti ēku dizaini. Bet kā iegūt pietiekami daudz dabiskā apgaismojuma interjeriem, kas atrodas zem šiem jumtiem? Atbilde ir bezgala vienkārša – ar FAKRO virsgaismas logiem plakaniem jumtiem.

 

vairāk

FAKRO milzīgie panākumi Būvniecības un renovācijas izstādē
2017-04-25

Martā Birmingemā (Lielbritānijā) norisinājās Nacionālā Būvniecības un renovācijas izstāde, kuras laikā četru dienu garumā FAKRO izpelnījās milzīgu apmeklētāju interesi.

vairāk

Modernais 2017. gada zaļais – arī FAKRO tonis
2017-04-01

Pantone Krāsu Institūts par 2017. gada krāsu ir pasludinājis augu zaļo toni. Augu zaļais (15-0343) ir košs lapu un zāles zaļais tonis, kas uzlabo garastāvokli, nomierina un palielina vitalitāti. Cilvēki to saista ar dabas, harmonijas, kaislības un jauna sākuma krāsu.

vairāk