FAKRO milzīgie panākumi Būvniecības un renovācijas izstādē

Martā Birmingemā (Lielbritānijā) norisinājās Nacionālā Būvniecības un renovācijas izstāde, kuras laikā četru dienu garumā FAKRO izpelnījās milzīgu apmeklētāju interesi.

Nacionālā Būvniecības un renovācijas izstāde katru gadu norisinās visā Lielbrintānijas teritorijā, tajā tiek pārstāvēti simtiem vadošo zīmolu, būvniecības un renovācijas eksperti savos stendos  tiekas ar izstādes apmeklētājiem, demonstrē savus jaunākos produktus un projektus, kā arī sniedz konsultācijas un bezmaksas seminārus.

Šajā gadā izstādi apmeklēja vairāk nekā 35,000 interesentu, vairāk nekā par 10% pārsniedzot pagājušā gada apmeklētāju skaitu. Vairāk nekā 3,000 no viņiem apmeklēja arī FAKRO stendu. Šī iemesla dēļ izstādes pēdējā dienā visi drukātie materiāli jau bija izdalīti.

Šī izstāde sniedza FAKRO brīnišķīgu iespēju tikties ar esošajiem un potenciālajiem klientiem, kuru interese bija milzīga. Aptuveni 50% apmeklētāju - klientu un uzņēmēju - stendu apmeklēja ar zīmējumiem un plāniem, līdz ar to saņēma sev piemērotākos padomus, veidojot ilgtermiņa attiecības. Ņemot vērā vairāk nekā 25 gadus ilgo FAKRO pieredzi un faktu, ka tas ir viens no lielākajiem jumta logu un bēniņu kāpņu ražotājiem pasaulē, nav jābrīnās, ka tieši šeit izstādes apmeklētāji ar saviem būvniecības vai renovācijas plāniem meklēja kvalificētu padomu.

FAKRO atraktīvajā stendā tika eksponēti daudzi dažadi logi, kas radīja lielu apmeklētāju interesi, radot cilvēku rindu, kas vēlējās aplūkot piedāvātos produktus. Par vienu no saistošākajiem produktiem tika atzīts balkona logs Galeria, kurš, pateicoties savam inovatīvajam dizainam, ar atvērtām vērtnēm rada balkona efektu. Tikpat populārs apmeklētāju vidū bija FAKRO preSelect logs, priecējot apmeklētājus ar eņģēm vērtnes vidū un ērtajām lietošanas iespējām.

Piektdienā notikusī meistarklase pulcēja tik daudz interesentu, ka zālē nebija brīvu sēdvietu un apmeklētājiem pat nācās stāvēt kājās. Meistarklasē tika stāstīts, kā izvēlēties ēkai piemērotāko logu, ņemot vērā dienasgaismas daudzumu, vēlamo stiklojumu, jumta slīpumu, nepieciešamo pieslēgumu, energoefektivitātes prasības un daudz ko citu. Visu prezentāciju iespējams aplūkot Facebook lapā http://bit.ly/2o3rIRx

FAKRO stendā darbojās arī uzņēmuma talismans - Bruņurupucis, kurš tikās ar simtiem apmeklētāju, kopā fotografējās, sadarbojās un pat dejoja! Īpašu prieku tas sagādāja izstādi apmeklējušajiem bērniem, īpaši, ņemot vērā to, ka mājup viņi varēja doties ar šādu FAKRO zīmola rotaļlietu.

Kopumā visā izstādes laikā FAKRO izpelnījās izstādes apmeklētāju atzinību un guva milzīgus panākumus, priecājoties ar iespēju kļūt par daļu no šīs prestižās nacionālās izstādes un cerot tajā piedalīties arī nākotnē!