FAKRO FTP-V U4 logiem – energoefektivitāte standartā

FAKRO FTP-V U4 logiem – energoefektivitāte standartā

No 2017. gada FTP-V logus iespējams iegādāties arī ar superenergoefektīvu divkameru stikla paketi U4. Pateicoties jaunajai stikla paketei, loga siltuma caurlaidības koeficients ir 1,1 W/m2K, kas atbilst būvnormatīvu tehniskajām prasībām, kuras stāsies spēkā no 2021. gada.

Augsta kvalitāte

FAKRO FTP-V U4 pieskaitāmi PROFI jumta logu klasei. Šīs klases logus raksturo augsta kvalitāte, labi tehniskie rādītāji un konkurētspējīga cena. Siltumenerģijas ekonomija, paaugstināta drošība pret ielaušanos un optimālas ventilācijas iespējas ir tikai dažas no tos raksturojošajām īpašībām.

Ērta apkalpošana

FTP-V U4 logu eņģes novietotas vērtnes vidū. Pateicoties šādam risinājumam, vērtni iespējams pagriezt par 180° un nobloķēt, lai ērti nomazgātu ārējo rūti vai lietotu ārējo markīzi. Produkts ir aprīkots ar automātisko ventilācijas vārstu V40P, kas nodrošina optimālu telpā ieplūstošā gaisa daudzumu, palīdzot saglabāt telpās komfortu, kā arī ietaupīt līdzekļus telpu apsildīšanai.

Paaugstināta izturība

Logu izturību nodrošina pa slāņiem līmēta un vakuuma kamerā impregnēta augstākās kvalitātes priedes koka detaļu un tās no laika apstākļu ietekmes sargājošu alumīnija profilu izmantošana.

Rūpīga detaļu izvēle

Standarta piedāvājumā logu koka daļas pārklātas ar ekoloģisku akrila laku dabiskā tonī, taču ir iespējams tās krāsot arī nestandarta toņos. Lai padarītu ērtāku loga izmantošanu, rokturis Elegant ar diviem mikrovēdināšanas režīmiem novietots vērtnes apakšējā daļā. Logus iespējams uzstādīt jumtos ar slīpumu no 15° līdz 90°. Pateicoties plašajai pieslēgumu izvēlei tie izmantojami gandrīz jebkuram jumta segumam.

Lietošanas ērtība

Atšķirības starp dažādiem logiem nosaka ne vien siltumizolācijas un akustiskie rādītāji. Tikpat nozīmīgs ir jumta logu uzbūve un dizains, dažādās drošības un termoizolācijas sistēmas, izmantotais stiklojums un pieejamais papildaprīkojums. Visi šie elementi nosaka izvēlētā loga lietošanas ērtības līmeni.