Dalies

FAKRO sāk sadarbību ar portālu www.bimobject.com

FAKRO kā viens no lielākajiem jumta logu ražotājiem pasaulē jau daudzus gadus piedāvā savas produkcijas modeļus BIM (būves informācijas modelēšana) sistēmā, ko savā darbā izmanto daudzi arhitekti. Tagad FAKRO ir uzsācis sadarbību arī ar starptautisko portālu www.bimobject.com.

FAKRO produktu bibliotēkas četrās valodās (poļu, angļu, vācu un franču) ievietotas portālā izmantošanai Revit programmatūrā. FAKRO pastāvīgi paplašina gatavo objektu bāzi BIM sistēmā, lai arhitekti to varētu izmantot savos projektos. Pavisam drīz portālā būs pieejamas arī FAKRO produktu bibliotēkas izmantošanai Archicad programmatūrā.

“FAKRO uzskata arhitektus par nozīmīgu mērķauditoriju. Mēs pastāvīgi radām rīkus, kas atvieglo viņu darbu. Mūsu mājaslapās ir speciāla sadaļa, kas paredzēta arhitektiem,” – stāsta Małgorzata Respekta-Paszkiewicz, vecākā speciāliste sadarbībai ar arhitektiem.

FAKRO ne vien piedāvā produktu bibliotēkas, bet arī iesaistās dažādās arhitektiem paredzētās aktivitātēs. Uzņēmums bieži vien atbalsta konferences un nozares pasākumus, sadarbojas ar arhitektu asociācijām, kā arī veic apmācību gan galvenajā birojā, gan filiālēs.

FAKRO organizē arī starptautisku arhitektūras konkursu, kurš nākamreiz tiks sākts šā gada rudenī. “Mēs iedrošinām visus arhitektus piedalīties šajās sacensībās”, piebilst Małgorzata Respekta-Paszkiewicz.