Modernais 2017. gada zaļais – arī FAKRO tonis

Pantone Krāsu Institūts par 2017. gada krāsu ir pasludinājis augu zaļo toni. Augu zaļais (15-0343) ir košs lapu un zāles zaļais tonis, kas uzlabo garastāvokli, nomierina un palielina vitalitāti. Cilvēki to saista ar dabas, harmonijas, kaislības un jauna sākuma krāsu.

Nedaudz atšķirīgais zaļais tonis FAKRO uzņēmuma logotipā, kas jau kopš tā dibināšanas brīža atspoguļo uzņēmuma filozofiju, stratēģiju un pieeju, cieši saistās ar gada krāsas simbolisko nozīmi.

Zaļais kā kaislības un ekoloģijas tonis

Uzticamais, ar svaigu skatienu un aktīvu pieeju nozīmīgu jauninājumu radīšanā strādājošais uzņēmums FAKRO ir numur divi pasaules jumta logu tirgus segmentā. Uzņēmums ir dabai draudzīgs un nopietni izturas pret vides aizsardzības un ekoloģijas jautājumiem. FAKRO produkti tiek izstrādāti, detalizēti izpētot to ietekmi uz apkārtējo vidi. Tādā veidā uzņēmums veicina ēku energoapmaiņas līdzsvaru un aizsargā Zemes neatjaunojamos dabas resursus. FAKRO iepērk kokmateriālus no mežiem, kuros tiek veikta plānveida apsaimniekošana, un ražošanā izmanto videi draudzīgus materiālus, kuri nesatur kaitīgas vielas.

Zaļais kā inovāciju krāsa

Zaļā krāsa vienmēr tiek cieši saistīta ar ekoloģiju un dabu. Tomēr bieži vien tā atspoguļo arī inovatīvus risinājumus, kas apvieno drosmi, spēku un mūsdienīgumu. Zaļais tonis, kas emocionāli saistāms ar celmlauža garu, bieži vien tiek izmantots kā dažādu radošu izpausmju pamatkrāsa.

Bagātinošais zaļums interjerā

Ņemot vērā zaļās krāsas relaksējošās un motivējošās īpašības, FAKRO aicina to izmantot interjerā. Uzņēmums piedāvā plašu logu iekšējo piederumu klāstu, kuru atsvaidzinoši zaļais tonis ļaus izbaudīt mājīgumu un komfortu. Zaļo krāsu ieteicams izmantot arī birojos, kur tā pozitīvi ietekmēs darbinieku koncentrēšanās spējas, veicinās radošumu un vēlmi strādāt.

Zaļais kā izturības un ilgstspējas simbols

Zaļās krāsas klātesamība mūsu apkārtējā vidē ilgtermiņā pozitīvi ietekmē mūsu noskaņojumu. Šī pozitīvā ietekme kļuvusi par FAKRO produktu simbolu un tiek tieši saistīta ar to izturību un kvalitāti. FAKRO jumta logi nevainojami kalpo gadiem ilgi, ļaujot mums bēniņos justies tikpat labi kā zaļā vidē.