Montāžas rāmis XRD - FAKRO

Montāžas rāmis XRD

Montāžas rāmis ir paredzēts virsgaismas logu modeļu C un F montāžas augstuma palielināšanai par 15 cm. Tas ļauj līdz minimumam samazināt loga montāžas augstuma palielināšanai vajadzīgo laiku un padara iespējamu virsgaismas loga iebūvēšanu jumtos ar oļu segumu vai zaļajos jumtos.

Montāžas rāmja XRD universālā konstrukcija ļauj to novietot zem virsgaismas loga, palielinot loga montāžas augstumu. Maksimāli zem loga ir iespējams novietot divus montāžas rāmjus. Rāmja apakšējā daļā esošais paplatinājums ir paredzēts tā pamatnes savienošanai ar jumta hidroizolāciju. Rāmja XRD profils ir izgatavots no otrreiz pārstrādātiem materiāliem (pelēkā krāsā) un ir videi draudzīgs. Profila iekšpuse ir pildīta ar siltumizolācijas materiālu (polistirolu), kurš nodrošina rāmja termisko izolāciju.

Rāmja izmēri atbilst virsgaismas logu standarta izmēriem, kā arī ir iespējams izgtavot virsgaismas loga modeļa F nestandarta izmēriem atbilstošus montāžas rāmjus.

Apraksts:

  • Paredzēti logu modeļiem C un F
  • Logus iespējams pacelt un iemontēt dažādos jumtos, arī zaļajos jumtos. Zem loga iespējams novietot līdz diviem montāžas rāmjiem
  • Liela izmēru izvēle
Montāžas rāmis XRD Montāžas rāmis XRD

Rāmja apakšējā daļā esošais paplatinājums ir paredzēts tā pamatnes savienošanai ar jumta hidroizolāciju.
 

 

Ja izmanto divus montāžas rāmjus, tad no augšējā rāmja atdala paplatinājumu un rāmi piestiprina apakšējam rāmim.