30 gadi - FAKRO

Kopā ar jums jau 30 gadus!

Vārds “Mājas” mums rada pozitīvas asociācijas, jo tās bieži saistās ar atmiņām un sapņiem.

Jo mājas nav tikai ēka, mājas ir ģimene.

FAKRO kolkektīva misija ir rast risinājumus, kā padarīt dzīvi mājās vienmēr bagātīgu, dabiskās gaismas pielietu, veselīgu un ērtu, vienkārši unikālu. Tāpēc, būdams uzticīgs savai misijai, FAKRO jau 30 gadus ražo produktus, kas sniedz izcilus risinājumus mājām.

FAKRO piedāvā plašu koka izstrādājumu klāstu. Mēs piedāvājam ne tikai pašus produktus, bet arī visaptverošus risinājumus, kas uzturēšanos mājās padara patiesi īpašu.

Mēs sākām ar jumta logiem un bēniņu kāpnēm, tagad mūsu produktu klāstā ir arī virsgaismas logi plakaniem jumtiem, fasādes logi, bīdāmās durvis, garāžu un ieejas durvis. Mēs piedāvājam gan jumta logu, gan fasādes logu piederumus, kuru mērķis ir nodrošināt aizsardzību pret pārmērīgu siltumu un sauli telpā, tostarp ārējās markīzes, kā arī dekoratīvus iekšējos piederumus.

Mēs esam vienīgais uzņēmums pasaulē, kas piedāvā tik visaptverošu koka izstrādājumu klāstu, kas nozīmē, ka visi elementi ir izgatavoti pēc augstākā kvalitātes standartā, vienotā stilā un krāsā. Māja, kuras celtniecībā izmantoti FAKRO produkti, rada ne tikai stila, bet arī izturības un energoefektivitātes vienotību.

Turklāt FAKRO produktus var izgatavot arī ar elektrību vadāmās versijās un izveidotu gudro māju, kuru pārvaldīt no jebkuras vietas pasaulē.

 

Plašs produktu klāsts gudrajai mājai

 

FAKRO jau 30 gadi

30 GADI…

Šodien FAKRO ir viens no dinamiskākajiem un visstraujāk augošajiem uzņēmumiem jumta logu nozarē pasaulē. FAKRO grupa, kurā strādā vairāk nekā 4000 cilvēku, sastāv no 11 ražošanas un 17 izplatīšanas uzņēmumiem. FAKRO produktus var atrast vairāk nekā 50 valstīs visā pasaulē - kur vien ir pieprasījums pēc šādiem produktiem. Eksporta pārdošanas apjoms ir sasniedzis jau 70% no kopējā pārdošanas apjoma.

Inovācijas ir FAKRO attīstības galvenais virzītājspēks. Mūsu pētniecības un attīstības centrā strādā vairāk nekā 100 inženieru, kuri ir vairāk nekā 180 patentu pieteikumu autori. Papildus jumta logiem FAKRO produktu klāstā ir bēniņu kāpnes, virsgaismas logi plakaniem jumtiem, gaismas tuneļi un jumta lūkas. Mēs piedāvājam arī plašu jumta logu un fasādeslogu piederumu klāstu. 2016. gadā mūsu piedāvājums tika paplašināts ar alumīnija un koka fasādes logiem ar zīmolu INNOVIEW, 2018. gadā mēs pievienojām garāžas durvis, savukārt 2019. gadā tika ieviestas ieejas durvis. Divas pēdējās produktu grupas papildina visaptverošo  piedāvājumu ar INNOVIEW Line zīmolu.

Mūsu vēsture

 

Preses relīzes

FAKRO 30 gadu jubilejā ir iekļauti arī nozīmīgi mediju notikumi. Mēs aicinām jūs izlasīt intervijas un preses stāstus, kas iepazīsitnās ar FAKRO vēsturi un nākotnes plāniem.

Press releases

FAKRO vēsture aizsākās 1991. gadā, un drīz tas kļuva par pasaulē visstraujāk augošo uzņēmumu savā nozarē un atzītu globālu zīmolu. Nav šaubu, ka FAKRO panākumu tēvs ir pats izpilddirektors - Ryszard Florek, harizmātisks līderis, kurš nebaidās riskēt. FAKRO veido cilvēku komanda, kas ir īsti entuziasti ar novatoriskām idejām, kvalifikāciju un uzticību.

Lasīt vairāk