Light tunnel with flexible light transmitting tube SLT

Gaismas tunelis ar elastīgu cauruli SLT

Apraksts

SLT gaismas tuneļa galvenais uzdevums ir nodrošināt telpā nepieciešamo dabisko apgaismojumu. Tas dod iespēju apgaismot visas telpas ēkā, arī tās, kurās nav iespējams ierīkot vertikālos vai jumta logus. Vāji apgaismotas iekštelpas, piemēram, vannasistabas, garderobes telpas, gaiteņi, kāpņu telpas un pagrabi, nav omulīgas. Pateicoties gaismas tunelim, dabiskais apgaismojums iekļūst telpā, padarot tās patīkamākas un ļaujot ietaupīt elektroenerģiju.

SLT gaismas tuneļi nodrošina telpas dabisko apgaismojumu, kas gaismu atstarojošajā caurulē nokļūst no kupola, kas uzmontēts uz jumta. Saules stari, kas atstarojas no elastīgās, atstarojošās caurules, tiek novirzīti lejup uz prizmatisko gaismas izkliedētāju. Griestos iebūvētais izkliedētājs ļauj vienmērīgi izgaismot visu iekštelpu. Gaismas tuneļa versiju SLT PLUS iespējams izmantot arī nakts laikā, tajā iemontējot spuldzi.

 

Galerija

Raksturojums

  • Light tunnel with flexible light transmitting tube SLTGaismas tunelis sastāv no kupola, pieslēguma, elastīgas izgaismošanas caurules, prizmatiska un caurspīdīga gaismas izkliedētāja un griestu rāmja.

  • Elastīgā gaismu atstarojošā caurule ļauj vienkārši apiet konstruktīvos šķēršļus, šādā veidā samazinot montāžas laiku un cenu.

  • Speciāls pieslēgums nodrošina gaismas tuneļa ērtu un pareizu iebūvi.

  • Gaismas tunelis ir paredzēts uzstādīšanai jumtos ar slīpumu no 15° līdz 60° vai plakaniem jumtiem (pieejami pēc pasūtījuma).

  • Pieejami trīs veidu pieslēgumi - gludiem, profilētiem un dziļi profilētiem jumtu segumiem.

  • 7 gadu garantija.

Gaismas tuneļa SLT šķērsgriezums:

Light tunnel with flexible light transmitting tube SLT

 

Instrukcijas

Instrukcijas

Montāžas instrukcija:

Instrukcijas Montāžas filma 
    Instrukcijas Katalogi un brošūras