Privacy policy

Privātuma politika

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir veids, kā realizēt mijiedarbību ar mājas lapas apmeklētāju. Ar to palīdzību mājas lapas apmeklētāja datorā tiek saglabāta visdažādākā informācija, piemēram, apmeklētāja vārds, apmeklējuma laiks, apmeklētāja specifiskie uzstādījumi. Visa informācija satur unikālu anonīmu identifikatoru, kas tiek nosūtīts Jūsu interneta pārlūkprogrammai no attiecīgās interneta lapas un tiek saglabāts Jūsu datora cietajā diskā.

Sīkdatnes tiek izmantotas praktiski visās mājas lapā dažādiem mērķiem:

  • apmeklētāju paradumu analīzei,
  • mājas lapu personalizēšanai un apmeklētāja izvēļu apzināšanai
  • pirkumu vadībai interneta veikalos
  • lietotāju atsekošanai dažādās mājas lapās un reklāmas virzīšanai

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes:

  • pastāvīgās sīkdatnes - Google Analytics – ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Lietotāja dati ir anonīmi, tiek apkopots apmeklētāju skaits, informācija, no kurienes apmekētāji nonākuši tīmekļa vietnē un konkrētās apmeklētās lapas..
  • vienas sesijas sīkdatnes - ļauj Jūs atpazīt, kad apmeklējat konkrētu tīmekļa vietni, iegaumējot jebkuras izmaiņas vai izvēles konkrētajā vietnē, lai tās saglabātos arī citās lapās. Šīs sīkdatnes ļauj ātri un ērti izmantot vienas tīmekļa vietnes vairākas lapas, izvairoties no vajadzības apstrādāt katru apmeklēto lapu. Sesijas sīkdatnes nav pastāvīgas — to darbība beigsies, kad aizvērsiet tīmekļa pārlūku vai pārtrauksiet sesiju konkrētajā tīmekļa vietnē.

Sīkdatņu izslēgšana un dzēšana

  • Visas tīmekļa pārlūkprogrammas ļauj Jums ierobežot sīkdatņu darbību vai izslēgt sīkdatnes pārlūkprogrammas iestatījumos vai izvēlnēs. Katrai pārlūkprogrammai ir dažādi soļi, kā to veikt. Sīkāku informāciju par to, kā to izdarīt, meklējiet vietnē www.allaboutcookies.org.

Privātuma politika

Šī lapa ir uzņēmuma FAKRO īpašums un satur prezentācijas un publicitātes materiālus mar uzņēmumu un tā produkciju. Šie materiāli satur informatīvas ziņas un nevar tikt uzskatīti par piedāvājumiem.

Lapas autori neuzņemas atbildību par to, vai lapā sniegtā informācija satur jaunākās ziņas un ir pilnīga, kā arī par sniegtās informācijas neprecīzu interpretāciju vai izmantošanu, īpaši attiecībā uz tiehniskajiem risinājumiem un arhitektūras projektiem, kas atspoguļoti šajā lapā.

FAKRO lapa var saturēt saites uz citām lapām. FAKRO neuzņemas atbildību par trešo pušu privātuma politiku.

Visiem materiāliem, kas sniegti šajā vietnē, ir informatīvs, izglītojošs un izklaidējošs raksturs, tie ir FAKRO īpašums, visas tiesības rezervētas. Visi nosaukumi, grafiskās un citas zīmes, kas atspoguļotas lapā, ir FAKRO tirdzniecības zīmes.

Publicētie attēli ir FAKRO īpšums vai saņemta atļauja to publicēšanai. Attēlu kopēšana, pārpublicēšana un izplatīšana bez autoru atļaujas ir aizliegta. Jūs varat lejupielādēt vienu lapas satura kopiju uz viena datora personiskais, nekomerciālai lietošanai. Satura mainīšana, izplatīšana, pārdošana un pārpulicēšana bez FAKRO piekrišanas ir aizliegta.

Informācijas apkopošana un izmantošana

FAKRO apkopo informāciju, ko brīvprātīgi sniedz mūsu lapas apmeklētāji. Ja jūs nesniedzat pieprasīto informāciju, datu uzkrāšana nenotiek. Jebkādiem personiskajiem datiem, kas tiek iegūti, tiek nodrošināta konfidencialitāte un tie netiek izpausti trešajām pusēm.

Dati, kas tiek nosūtīti vietnē un kas nesatur personīgu informāciju, netiek uzskatīti par konfidenciāliem un var tikt izmantoti pēc vietnes īpašnieku ieskatiem.