Nestandarta stiklojums

Non-Standard Glazing

Vitrāžas
Vitrāžas ir stiklojums ar ornamentālu kompozīciju. Tā līnijas ir necaurspīdīgas, bet tonētā laukuma caurspīdīgums ir atkarīgs no krāsas intensitātes. Lai nodrošinātu ērtāku loga apkopi un vizuālo efektu, vitrāža tiek novietota stiklojuma iekšpusē. Pastāv iespēja izvēlēties no 200 piedāvātajiem vitrāžu dizainiem, kā arī izveidot savu, konkrētajai telpai atbilstošu dizainu, kas padarīs to īpašu un oriģinālu.

Vitrāžu modeļi

Stained glass patterns Stained glass patterns Stained glass patterns Stained glass patterns Stained glass patterns Stained glass patterns

Laminated Glass P1 Class - LUX

Pašattīrošs stikls

Pašattīrošais stikls pasargā logu no netīrumu uzkrāšanās uz tā. Uz tā ārējās virsmas ir aktīvs pārklājums, kas darbojas divos veidos. Tas absorbē Saules ultravioleto starojumu, izraisot reakciju, kuras rezultātā netīrumi atdalās no virsmas. Otrkārt, virsmas pārklājums nodrošina to, ka lietus vai ūdens, tekot pār virsmu, izplūst vienmērīgi, neveidojot ūdens lāses un aizskalojot netīrumus. Salīdzinot ar parastiem stikliem, šie logi žūst ātrāk. Šie logi ir ar dubulto stiklojumu, iekšējā rūts – ar zemas emisijas pārklājumu.

Laminēts stikls

Šis stiklojums tiek veidots no divām 3 mm biezām stikla loksnēm ar 0,38 mm biezu PVB plēvi starp tām. Laminētais stikls tiek izmantots dubultā stiklojuma iekšpusē un tiek pārklāts ar zemas emisijas pārklājumu. Ārējā rūts tiek izgatavota no rūdīta stikla. Sasitot laminēto stiklu, tā lauskas paliek pie PVB plēves slāņa. Pie tam, laminētais stikls labi pasargā no ultravioletā starojuma, aizturot līdz pat 95% no tā.

Tinted Glazing – W

Tonēts stikls – W

Tonēts stiklojums ierobežo saules gaismas iekļūšanu telpā. Tas pieejams zilā, brūnā, pelēkā un zaļā tonī. Šis stikls ir rūdīts un tiek izmantots dubultā stiklojuma ārējai rūtij. Iekšējai rūtij ir zemas emisijas pārklājums.

Obscure Glass – O

Matēts stikls – O

Viena loga puse ir gluda, bet otra – ar reljefu virsmu. Lai nodrošinātu ērtāku loga tīrīšanu, reljefā puse atrodas ārpusē. Matētais stikls ir rūdīts un tiek izmantots dubultā stiklojuma ārējai rūtij. Iekšējai rūtij ir zemas emisijas pārklājums.

Reflective Glass – H

Atstarojošs stikls – H

Atstaro saules gaismu. Pieejams zilā, brūnā, pelēkā, zaļā un caurspīdīgā versijā. Šis stikls ir rūdīts un tiek izmantots dubultā stiklojuma ārējai rūtij. Iekšējai rūtij ir zemas emisijas pārklājums.

Energy Efficient Glazing

Stiklojums ar paaugstinātu energoefektivitāti

Šim trīskāršajam stiklojumam ir 4 mm bieza rūdīta stikla ārējā rūts un divas 4 mm biezas rūdīta stikla iekšējās rūtis ar zemas emisijas pārklājumu to iekšpusē. 10 mm attālums starp rūtīm ir pildīts ar inerto gāzi. Šāda stiklojuma metode nodrošina ļoti augstu energoefektivitāti, kur koeficients U ir 0.5Wm2K, tādā veidā praktiski novēršot siltuma zudumus caur jumta logiem.

Sound Proof Glazing

Stiklojums ar augstu skaņas izolāciju

Tas ievērojami samazina trokšņu caurlaidību, kas atbilst rādītājam Rw = 40dB. Tā ārpusē ir rūdīts stikls, bet iekšpusē speciāli laminēts stikls. Laminētajam stiklam speciāls skaņu izolējošs slānis un zemas emisijas pārklājums. Starp stikliem ir gāzes pildījums, kas arī mazina skaņas caurlaidību. Šiem logiem ir divas blīvgumijas, taču nav gaisa ventilācijas.

Security Glazing, Class P4, 99% UV Protection

 

 


 

Stiklojums ar paaugstinātu drošību (P4 klase) un 99% aizsardzību pret UV starojumu

Šie logi ir ar paaugstinātu aizsardzību pret izsišanu. Drošības stikls atrodas iekšpusē un ir veidots no divām 4 mm biezām stikla loksnēm ar 1,52 mm PVB plēves kārtas starp tām. Šim stiklam ir zemas emisijas pārklājums. Ārējā rūts veidota no rūdīta stikla. Šāds stiklojums:

  • ievērojami samazina ielaušanās iespēju caur jumta logiem,
  • bojājumu vai sasišanas gadījumos stikla lauskas paliek pie plēves slāņa, tā samazinot traumu risku,
  • par 99% samazina ultravioletā starojuma kaitīgo ietekmi,
  • lieliski slāpē trokšņus.