Dalies
Ruļļveida aizkars ARF DreamWorks - FAKRO

Ruļļveida aizkars ARF DreamWorks

Logi ar pasakas sajūtu

Ruļļveida aizkari ARF ar populāru pasaku varoņiem ir ideāli piemēroti bēniņos iekārtotām bērnistabām. Tie sevī apvieno visas ARF aizkaru priekšrocības ar iespēju radīt unikālu interjeru. Aizkari ar bērna iecienītākajiem tēliem palīdzēs radīt aizraujošu telpu, kurā mazulis lieliski spēs mācīties un pavadīt laiku jautri, ar smaidu sejā.

 

Galerija

Ruļļveida aizkari ARF

Bērnistaba katrā mājā ir īpaša vieta, kurai tiek veltīta arī atbilstoša uzmanība. Tai jābūt ne vien funkcionālai, bet arī tādai, kas patīk tās mazajiem iemītniekiem. Ruļļveida aizkarus iespējams izvēlēties atbilstoši katras telpas interjeram, lai ar to palīdzību pasargātu telpu no pārkaršanas un nodrošinātu komfortablus apstākļus bērna atpūtai un mācībām. Pat apmācies un lietains laiks nebūs nomācošs, ja no loga raudzīsies draudzīgi un mīļi tēli.  Uzturēšanās telpā var kļūt par aizraujošu spēli un pasaku varoņi var tam palīdzēt!

Jaunākajiem iemītniekiem esam izstrādājuši jaunu aizkaru kolekciju DreamWorks&FAKRO. Tēli no multfilmām “Troļļi”, “Kā pieradināt pūķi”, “Kung Fu Panda” un “Madagaskaras pingvīni” palīdzēs izveidot bērnam pasaku valstību. Mīļotie varoņi vienmēr raisīs smaidu bērna sejā.

Aizkari ARF Sunset ļoti labi aizsargā no saules gaismas un pat vissaulainākajā laikā telpās var radīt gandrīz pilnīgu tumsu, lai bērni varētu atpūsties arī dienas laikā.

Ruļļveida aizkari ARF ir izgatavoti no eleganta, dekoratīva auduma, kurš nelaiž cauri gaismu. Pateicoties sānu vadulām, aizkaru var novietot vēlamajā pozīcijā.

Raksturojums

  • iespējams pakāpeniski ierobežot gaismas ieplūdi, kā arī pilnībā aptumšot telpu,
  • daļēja aizsardzība no saules siltuma (lai panāktu labāku aizsardzību no saules siltuma, ieteicams izmantot ārējo markīzi AMZ,
  • aizkaru var nofiksēt jebkurā stāvoklī),
  • ierobežo siltuma izplūšanu no telpas ziemā,
  • aizsardzība pret UV starojumu,
  • pilnībā aizverot aizkaru, telpas tiek pasargātas no nevēlamiem skatieniem,
  • viegli kopjami.

Vadība

  • ruļļveida aizkarus ARF apkalpo manuāli, augstāk uzstādītu logu aizkaru apkalpošanai izmanto universālo teleskopisko stieni ZST,
  • ruļļveida aizkarus ARF Z-Wave, kuri darbojas bezvadu radiosignālu sistēmā Z-Wave, regulē ar virsapmetuma slēdža vai tālvadības pults palīdzību. Elementu barošanai nepieciešams 12 V DC spriegums.

ARF Z-Wave vadību iespējams izmantot tikai tad, kad logs ir aizvērts.

Ruļļveida aizkari ARF

DreamWorks Dragons © 2017 DreamWorks Animation LLC. All Rights Reserved. DreamWorks Kung Fu Panda © 2017 DreamWorks Animation LLC. All Rights Reserved. DreamWorks Kung Fu Panda 3 © 2017 DreamWorks Animation LLC. All Rights Reserved. DreamWorks Penguins of Madagascar © 2017 DreamWorks Animation LLC. All Rights Reserved. DreamWorks Trolls © 2017 DreamWorks Animation LLC. All Rights Reserved.

Attēliem ir ilustratīva nozīme. Aizkaru krāsas un modeļi var atšķirties no šeit norādītajiem.

Instrukcijas

Instrukcijas

Montāžas instrukcijas:

Instrukcijas Montāžas filma
Instrukcijas

Lietotāja instrukcijas:

Instrukcijas Katalogi un brošūras