Electric awning blind AMZ

Ārējā markīze ar elektrisko vadību AMZ

Elektriski vadāmā ārējā markīze apvieno efektīvu aizsardzību no karstuma un lietošanas ērtību. Tā kā markīzes absorbē saules starojumu jau pirms stikla un emitē siltumu uz ārpusi, tās daudz labāk par iekšējiem piederumiem pasargā telpas no sakaršanas saulainās dienās. Tajā pat laikā tās ļauj telpā ieplūst dabiskajam apgaismojumam un nodrošina apkārtnes pārredzamību.

Ārējā markīze aizsargā no saules siltuma 8 reizes efektīvāk nekā iekšējie jumta logu piederumi.

Apraksts

Elektriski vadāmās markīzes nodrošina īpašu lietošanas ērtumu. Pēc uzstādīšanas pietiek vien nospiest tālvadības pults pogu vai vadības slēdzi un markīzes acumirklī aizklāj jumta logu. Tās iespējams apstādināt jebkurā pozīcijā. Ar markīzes palīdzību viegli kontrolēt bēniņu telpas temperatūru atkarībā no laika apstākļiem. Pieejamas ar elektrību vai caules enerģiju darbināmas markīzes.

Pieejamas divu veidu elektriski vadāmās markīzes:

 • AMZ Z-Wave kontrolē ar tālvadības pults vai sienas slēdža palīdzību bezvadu radiosignālu sistēmā Z-Wave. Avārijas gadījumā markīzi iespējams vadīt ar tajā esošās apkopes pogas palīdzību. Tā darbojas no elektrības tīkla un ir savietojama ar citām ierīcēm, kas darbojas Z-Wave sistēmā.
 • AMZ SOLAR darbojas no saules enerģijas. Automātiska markīzes vadība (inteliģentā sistēma kontrolē markīzi atkarībā no saules intensitātes), - intensīvas saules starojuma laikā markīze automātiski atveras, bet mākoņainā laikā automātiski aizveras. Markīzes darbina iebūvēts bateriju komplekts, ko uzlādē saules panelis.

Raksturojums

 • Efektīva aizsardzība pret saules siltumu.
 • Tiek uzstādīta loga ārpusē, tādēļ nesamazina stiklojuma platību.
 • Aizsardzība pret intensīvu gaismu, ļaujot izvēlēties tās līmeni un būtiski nesamazinot apkārtnes pārredzamību.
 • Aizsardzība pret kaitīgo UV starojumu.
 • Aizsardzība pret kaitīgajiem gaismas atspīdumiem, kas īpaši svarīga, strādājot ar datoru.
 • Efektīvs apēnojums arī tad, ja logs ir puspievērts.
 • Lietainā laikā samazina lietus radītos trokšņus.

 

awning blind

Markīze izgatavota no izturīga stikla šķiedras auduma, kas atvaira atmosfēras ietekmi. Markīzes audumu ar atsperes palīdzību var sarullēt un paslēpt alumīnija kasetē, ko montē uz loga augšmalas. Auduma malās iestrādāta speciāla lenta, kas novērš tā izkrišanu no vadulām. Šāds savienojums palielina noturību pret vēju. Risinājums spēj izturēt pretvēja brāzmas līdz 120 km/h un sānvēju līdz 220 km/h. 

Pieejamās krāsas un materiāli

AMZ Z-Wave, AMZ Solar markīzes pieejamas divās grupās:

 • Grupa I - dažādās krāsās (audums ar 10% caurredzamību)
 • Grupa II - divās krāsās (audums ar 1% caurredzamību

 

Caurredzamība 10% - markīzes Grupa I

Effect of relative clearance 10%

 

Caurredzamība 1% - markīzes Grupa II

Effect of relative clearance 1%

 

Grupa I

Electric awning blind AMZ I

Grupa II

Grupa II

Instrukcijas