Dalies

FAKRO - Starptautiskās jumiķu federācijas (IFD) 27. Pasaules jauno jumiķu čempionāta ģenerālsponsors
2018-10-17

FAKRO ir otrs lielākais jumta logu ražotājs pasaulē un 27. Pasaules jauno jumiķu čempionāta atbalstītājs. Čempionāts norisināsies no 2018. gada 13. līdz 16. novembrim Rīgā, Starptautiskajā izstāžu zālē Ķīpsala EXPO.

 

Novi Sončā bāzētā kompānija kā čempionāta ģenerālsponsors nodrošina sacensībās nepieciešamos materiālus. Čempionāta laikā sacensību dalībnieki uzstādīs FAKRO jumta logus. Jaunie jumiķu aroda pratēji sacentīsies jumta logu uzstādīšanā gan plakanos jumtos, gan slīpos jumtos ar metāla segumu.

 

Turklāt pirmo reizi čempionāta vēsturē sacensībās tiks iekļauts arī uzdevums fasādes logu uzstādīšanā. FAKRO, brenda INNOVIEW īpašnieks, ar prieku apgādās dalībniekus ar šiem inovatīvajiem vertikālajiem logiem.

 

“FAKRO atbalsta jumiķu industriju jau daudzus gadus. IFD Pasaules jauno jumiķu čempionāts ir lieliska vieta, kur prezentēt jumta logus un apmācīt to pareizā uzstādīšanā,” komentēja Sabīna Sujeva (Sabina Sujew), FAKRO Eksporta menedžere un atbildīgā par kontaktiem ar starptautiskajām industrijas organizācijām.

 

Šogad sacensībās piedalīsies 27 komandas no 9 valstīm. Katra komanda drīkstēs piedalīties 4 uzdevumos.

 

60m2 lielajā FAKRO stendā notiks sporta sacensības. FAKRO aicina ikvienu apmeklēt mūsu stendu un kopīgi atbalstīt čempionāta dalībniekus. Neizpaliks arī jaukas balvas! Plašāka informācija FAKRO stendā.

 

Tiekamies čempionātā!