Flat roof windows type C and type F

Virsgaismas loga modelis F, modelis C un modelis G

Mūsdienu materiāli un mainīgās tehnoloģijas ļauj būvēt celtnes ar plakaniem jumtiem. Bieži vien ēkas ir arhitektoniski veidotas tā, ka tām nav iespējams uzstādīt standarta jumta logus. Katrai telpai vajadzīgs dabiskais apgaismojums, lai cilvēks tajā justos komfortabli. Šādos gadījumos ideāls risinājums ir speciāli plakaniem jumta logiem paredzētu risinājumu iebūvēšana.

Logi plakaniem jumtiem tiek izgatavoti no kvalitatīviem materiāliem, izmantojot inovatīvas tehnoloģijas. Lieliski siltumizolācijas parametri, dabiskais apgaismojums, ventilācijas iespējas, ērta lietošana un plašs piederumu klāsts nodrošina patīkamu patīkamu uzturēšanos telpās zem plakaniem jumtiem.

 

Virsgaismas logu apraksts - FAKRO

Modelis F ar inovatīvu stikla paketi

Virsgaismas logu apraksts - FAKRO

Modelis C  ar speciāli izstrādātas formas logu profiliem

Virsgaismas logu apraksts - FAKRO

Modelis G ar plakanu stikla segmentu

 

Virsgaismas logi plakaniem jumtiem pieejami trīs dažādās versijās:

DEF - elektriski atverami

DMF - manuāli atverami

DXF - neverami

DEC - elektriski atverami

DMC - manuāli atverami

 DXC - neverami

DEG - elektriski atverami

DMG - manuāli atverami

DXG -  neverami

 

Virsgaismas logu galvenās priekšrocības:

Energy-efficient design

Energoefektīvs dizains

Pateicoties speciāli izstrādātam dizanam, FAKRO virsgaismas logiem plakaniem jumtiem ir izcili siltumizolācijas parametri. Logi pieejami ar vienkameras, divkameru vai trīskameru stikla paketēm. Modeļa C logi pieejami ar stikla kupolu.

Modeļa F logi pieejami ar  četru stiklu paketi U8. Siltuma caurlaidības koeficients logam U=0.76 W/m²K (EN 12567-2). Šie logi ir piemēroti energoefektīvo un pasīvo ēku celtniecībai.

Modeļa C virsgaismas loga pasīvā U8 (VSG) stikla pakete – siltuma caurlaidības koeficients logam saskaņā ar normatīvu EN 1873 U=0.55 W/m²K (loga izmēram 120x120 cm). Šāda stiklojuma izmantošana dod iespēju taupīt siltumenerģiju un samazināt apkures izmaksas aukstā laikā.

 

High safety

Augsta drošība

DMF DU6 Secure, DXF DU6 Secure, DMC P4 Secure un DXC P4 Secure  atbilst 2 drošības klasei RC 2 saskaņā ar ES normatīvu EN 1627. Bez tam tie atbilst augstākās klases triecienizturības prasībām SB1200 saskaņā ar ES normatīvu EN 1873. Šo logu izmantošana ievērojami paaugstina ēkas drošību un aizsardzību pret vandāļiem.

 

Ample natural light

Lielisks dabiskā apgaismojuma avots

Logu pamatfunkcija ir dabiskā apgaismojuma nodrošināšana telpās zem plakaniem jumtiem. Virsgaismas logu ražošanā izmanto speciāli izstrādātas formas logu profilus. To izmantošana nodrošina tādu logu stiklojuma laukumu, kurš ir līdz 16% lielāks nekā citu ražotāju virsgaismas logiem. Šis risinājums padara telpas ievērojami gaišakas. .

 

Non-standard sizes

Nestandarta izmēri

Papildus standarta izmēriem, modeļa F logus Papildus virsgaismas loga modeļa F standarta izmēriem iespējams izgatavot jebkura izmēra logu (robežās starp 60x60 līdz 120x220cm). Tas dod iespēju viegli nomainīt esošus nestandarta izmēra virsgaismas logus, kuri neatbilst mūsdienu siltumizolācijas prasībām. Šī iespēja ļauj elastīgi rīkoties gan ēku projektēšanas, gan renovācijas gadījumos.

 

Accessories and control

Piederumi un atvēršanas iespējas

Atbilstošu iekšējo vai ārējo piederumu izmantošana paaugstina jumta logu funkcionalitāti un izskatu. Ārējā markīze novērš telpas pārkaršanu, bet iekšējie piederumi pasargā no intensīvas saules gaismas un kalpo arī kā dekoratīvs elements.

Elektriski veramos logus iespējams vadīt ar bezvadu Z-Wave sistēmas palīdzību. Elektriski atveramo logu elektromotors ir integrēts loga vērtnē un aizsargāts pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem, piemēram, lietu un sniegu. Šāds motora un vadības kontroles elementu novietojums nodrošina to netraucētu darbību. Elektriski atveramos logos ir iebūvēts sensors, kas automātiski aktivizē logu aizvēršanas funkciju brīdī, kad sāk līt lietus.

 

Uzbūve

  • Virsgaismas loga rāmis ir izgatavots no daudzkameru PVC profiliem.

  • Tā iekšējā virsma ir balta (RAL 9010).

  • Materiālam, no kura izgatavo profilus, ir augsta izturība pret skābēm un ļoti zema mitruma absorbcija, tādēļ logu var uzstādīt visdažādākajās telpās.

  • Profilu iekšpusē atrodas izolācijas materiāls, kurš papildus uzlabo produkta energoefektivitātes parametrus.

  • Īpaši profilētais materiāls zem loga lāseņa atvieglo virsgaismas loga savienošanu ar jumta segumu.

Flat roof windows type C and type F

 

Elektriski atveramo logu elektromotors ir integrēts loga vērtnē un aizsargāts pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem, piemēram, lietu un sniegu. Šāds motora un vadības kontroles elementu novietojums nodrošina to netraucētu darbību.

Flat roof windows type C and type F

 

Elektriski atveramos logos (F un C modeļi) ir iebūvēts sensors, kas automātiski aktivizē logu aizvēršanas funkciju brīdī, kad sāk līt lietus.

Flat roof windows type C and type F

 

D_F logos izmantotās stikla paketes

Stikla paketes uzbūve:
6H - Tg18Ar - 4HT - Tg18Ar - 44.2T
 
D_F logos izmantotās stikla paketes D_F logos izmantotās stikla paketes D_F logos izmantotās stikla paketes
DU6 DU6 Secure DU8

Stikla paketes uzbūve:
6H - Tg18Ar - 4HT - Tg18Ar - 44.2T

Stikla paketes uzbūve:
6H - Tg18Ar - 4HT - Tg18Ar - 44.4T
Stikla paketes uzbūve:
6H - Tg10Kr - 4HT- Tg12Kr - 4HT -
Tg12Kr - 33.2T
Stikla paketes uzbūve šādiem izmēriem:
100x150, 120x120, 140x140, 120x220:
6H - Tg16Ar - 4HT - Tg18Ar - 55.2T
Stikla paketes uzbūve šādiem izmēriem:
100x150, 120x120, 140x140, 120x220:
6H - Tg16Ar - 4HT - Tg18Ar - 55.4T
Stikla paketes uzbūve šādiem izmēriem:
60x90, 100x150 i 120x220
6H - Tg10Kr - 4HT- Tg10Kr - 4HT -
Tg12Kr - 44.2T

D_C logos izmantotās stikla paketes

D_C logos izmantotās stikla paketes D_C logos izmantotās stikla paketes D_C logos izmantotās stikla paketes D_C logos izmantotās stikla paketes
P2 P4 U6 U8 (VSG)

Stikla paketes uzbūve:
4H - Tg14Ar - 33.2T
 

Stikla paketes uzbūve:
4H - Tg14Ar - 33.4T
 

Stikla paketes uzbūve:
6H - Tg18Ar - 4HT - Tg18Ar - 33.2T
 

Stikla paketes uzbūve:
4H- Tg10Kr - 4HT - Tg12Kr - 4HT -Tg12Kr - 33.2T