Ārējie piederumi - markīzes AMZ/C Z-Wave, AMZ/F Solar- FAKRO

Ārējie piederumi: markīzes AMZ/C Z-Wave, AMZ/F Solar

Gaismas daudzuma kontrole

Logu piederumu izmantošana ļauj regulēt telpā iekļūstošās gaismas daudzumu un intensitāti, tā dodot iespēju iegūt ēnainu vai pilnībā aptumšotu telpu pat saulainā dienā. Saules intensitāte tiek ierobežota, ļaujot iemītniekiem baudīt patīkamu, kliedētu gaismu. Logu piederumi ļauj pasargāt acis no kaitīgiem gaismas atspīdumiem, kas ir īpaši svarīgi, strādājot ar datoru.

Aizsardzība pret telpas pārkaršanu

Ārējās markīzes nodrošina vislabāko aizsardzību pret telpas pārkaršanu karstās vasaras dienās. Ārējās žalūzijas nodrošina 8 reizes efektīvāku aizsardzību pret saules siltumu salīdzinot ar iekšējiem piederumiem.

Aizsardzība pret UV starojumu

Gan iekšējie, gan ārējie logu piederumi samazina UV starojuma iekļūšanu telpā. Tas ļauj būtiski pasargāt telpā esošās mēbeles un materiālus no izbalēšanas un dzeltēšanas.

Lietošanas ērtība

Elektriskie piederumi, kas aprīkoti ar Z-Wave bezvadu sistēmu, enerģiju saņem no elektrības tīkla un ir ērti vadāmi ar tālvadības pulti vai sienas slēdzi.

Virsgaismas logu konstrukcija veidota tā, ka pieļauj gan iekšējo, gan ārējo logu piederumu uzstādīšanu. Sakarā ar modeļa F un modeļa C dizaina atšķirībām, tiek piedāvātas divu veidu marķīzes. AMZ/F Solar marķīzes paredzētas modeļa F logiem, bet AMZ/C Z-Wave veidotas izmantošanai modeļa C logiem. Markīzes absorbē saules starojumu jau pirms stikla un atstaro siltumu uz ārpusi, nodrošinot lielisku aizsardzību pret pārkaršanu karstās saulainās dienās.

 

Kur pirkt?

Raksturojums

 • Efektīvi aizsargā pret nogurdinošu karstumu.
 • Aizsargā pret intensīvu saules gaismu, būtiski nemazinot apkārtnes pārredzamību.
 • Nodrošina vienmērīgu gaismas intensitāti, sniedzot acīm komfortu un pasargājot tās no kaitīgās gaismas refleksijas, kas ir īpaši svarīgi, strādājot ar datoru.
 • Pasargā no kaitīgā UV starojuma.
 • Nolaistas lietainā laikā, tās samazina lietus lāšu radīto troksni.
 • Augsta noturība pret vēju.

Vadība

 

 • AMZ/F Solar virsgaismas loga modelim F

Ērta, automātiska markīzes vadība (inteliģentā sistēma kontrolē markīzi atkarībā no saules gaismas intensitātes). Panelī iebūvētais gaismas sensors reaģē uz saules starojumu. Intensīva saules starojuma laikā markīze automātiski atveras, bet mākoņainā laikā automātiski aizveras.

Markīzes iespējams vadīt kādā no trim veidiem:

 • automātiski (inteliģentā sistēma kontrolē markīzi atkarībā no saules gaismas intensitātes),
 • pusautomātiski (automātiska markīzes atvēršana un aizvēršana ar tālvadības pulti),
 • vadība ar tālvadības palīdzību.

Markīzēm nav nepieciešama pievienošana elektriskajam tīklam, enerģiju tās saņem no akumulatora, ko uzlādē saules baterijas.

 

 • AMZ/C Z-Wave virsgaismas loga modelim C

Pateicoties inovatīvajai profilu sistēmai, markīzi iespējams uzstādīt zem kupola. To darbina ar bezvadu sistēmas Z-Wave tālvadības pulti vai sienas slēdzi. Enerģija tiek saņemta no elektrības tīkla. Uzstādot AMZ/C Z-Wave markīzes DMC un DXC logiem, nepieciešams atsevišķi iegādāties 12V DC strāvas pārveidotāju un tālvadības pulti.

Krāsas un audumi

 • AMZ/F Solar, AMZ/C Z-Wave grupa I

Markīze-audums ar 10% caurredzamību

Krāsas un audumi

 • AMZ/F Solar, AMZ/C Z-Wave  grupa II

Markīze-audums ar 1% caurredzamību

Krāsas un audumi

Krāsas ārējām markīzēm - cenu grupa I

Krāsas ārējām markīzēm - cenu grupa II

Instrukcijas

  Montāžas instrukcijas:

  Lietotāja instrukcija:

 ​Montāžas filmas:

 ​Katalogi un brošūras: