Akcesoria wewnętrzne

Iekšējie piederumi

Eleganta dzīvojamā istaba, krāsaina bērnistaba vai mājīga guļamistaba?

Nav nekā vienkāršāka kā izvēlēties FAKRO logu iekšējos piederumus, ar kuriem radīt savu sapņu interjeru. Plaša piederumu veidu, rakstu un krāsu izvēle nodrošinās lielisku harmoniju starp logiem un jebkuru interjeru un palīdzēs izveidot katras telpas unikālo raksturu.

Piederumi ļauj regulēt gaismas daudzumu un intensitāti, kas iekļūst telpā. Tādā veidā iespējams panākt arī pilnīgu aptumšošanu pat saulainā dienā. Rezultātā jūs varat iegūt ēnu telpās pat saulainā dienā, kad tā visvairāk ir nepieciešama.

Iekšējie piederumi (izņemot insektu tīklus) ir saderīgi ar visiem FAKRO jumta logiem. Lai izvēlētos pareizo piederumu izmēru, lūdzu, norādiet loga izmēru, kas atrodams uz datu plāksnītes, kas atrodas uz loga vērtnes.

Žalūzijas AJP

Žalūzijas AJP ir populārs jumta logu piederums, kas ļauj kontrolēt telpā ieplūstošās gaismas daudzumu. Mainot plāksnīšu atvēruma leņķi, iespējams mainīt saules gaismas virzienu un radīt unikālu noskaņu telpā. Tas ir produkts, kas lieliski iederēsies jebkurā modernā interjerā.

Ruļļveida aizkari ARS

Standarta ruļļveida aizkari ARS gan pasargā telpas no pārāk spožas gaismas, gan arī kalpo kā dekoratīvs elements un nodrošina pilnīgu privātumu telpā. Plašs krāsu klāsts ļauj pieskaņot aizkarus jebkuram interjeram.

Ruļļveida aizkars ARF/ ARP

  Plašais krāsu un rakstu klāsts ļauj ruļļveida žalūzijām izgreznot interjeru un piedāvā dažādus audumus, kas pieskaņojami jebkuram interjera dizainam. Alumīnija vadulas sedz auduma malas un ļauj iestatīt žalūzijas jebkurā pozīcijā.

 

Ruļļveida aizkars ARF/ ARP

ARP. ARP Z-Wave, ARP WiFi, ARP Solar

Ruļļveida žalūzijas ir ražotas no auduma, kas ļauj ierobežot telpā iekļūstošā gaismas daudzumu, izkliedējot to un radot iespaidu par patīkamu ēnojumu.

 

Ruļļveida aizkars ARF/ ARP

ARF, ARF Z-Wave, ARF WiFi, ARF Solar

Materiāls, kas tiek izmantots aptumšojošo žalūziju pret stiklu vērstās puses ražošanā, ir pārklāts ar speciālu sudraba materiālu, kas ļauj telpu noturēt ēnā. Sānu vadulas un blīvējums apakšējā joslā ļauj samazināt spraugas.

 

Ruļļveida aizkars ARF/ ARP

ARF Print

Ruļļveida žalūzijas ar ar dažādiem motīviem oriģinālam interjeram. Augstas kvalitātes grafika maina jebkuru interjeru, piešķirot tam jauku un vieglu atmosfēru. Žalūzijas ir izgatavotas no aptumšojoša auduma, tādējādi novēršot saules staru iekļūšanu telpā.

 

Plisētās žalūzijas

Plisētās žalūzijas nodrošina modernu dizainu ikvienā interjerā. Tās ir iespējams atvērt gan no augšējās, gan apakšējās daļas.  

 

Plisētās žalūzijas

APS

Tās samazina telpā ienākošās gaismas daudzumu.

 

Plisētās žalūzijas

APF

Pateicoties šūnveida struktūrai tumšās žalūzijas samazina saules gaismu iekļūšanu telpā, tāpēc ir iespējams baudīt tumsu telpā pat saulainākajās dienās.

 

Insektu tīkls AMS

Insektu tīkls ir vienīgais piederums, ko stiprina pie loga ailes ārējās malas, nevis pie jumta loga. Tas ir izgatavots no tīkla, kas pārklāts ar PVC un aprīkots ar alumīnija vadulām. Insektu tīkls aizsargā telpu no odiem un citiem kukaiņiem, kad jumta logs ir atvērts.