Tālvadības pultis ZRG3, ZRH1, ZRH12, ZRS24 - FAKRO

Tālvadības pultis

Tālvadības pults tiek izmantota, lai darbinātu ierīces no jebkuras vietas mājā vai dzīvoklī. Tās var savienot ne tikai ar jumta logiem, virsgaismas lgiem, ārējiem piederumiem (markīzēm) un iekšējiem piederumiem (ruļļveida aizkariem un žalūzijām), bet arī apgaismojuma un apkures ierīcēm. Mūsu pultīm raksturīga ergonomiska forma un vienkarša programmēšana.

 

ZRG3 – lasīt vairāk

Šī pults ļauj konfigurēt un darbināt visas Z-Wave ierīces atsevišķi vai grupās, izmantojot ergonomisko kursorsviru. Katrai no 3 tālvadības pults grupām var piesaistīt līdz 5 ierīcēm. Aktīvo grupu skaitu var apskatīt LED displejā. Šis tālvadības pults var darboties tīklā kā primārā vai sekundārā vadības ierīce.

Remote control

ZRH1 – lasīt vairāk

Viena kanāla tāvadības pukts, kas darbojas Z-Wave sistēmā. To izmanto vienas ierīces vai ierīču grupas vadībai. Vienā grupā var būt līdz 12 ierīcēm. Tālvadības pults darbojas kā primārais un sekundārais kontrolieris Z-Wave tīklā. Ar to var kontrolēt visas FAKRO saules enerģijas ierīces.

Remote control

ZRH12 – lasīt vairāk

Tālvadības pults ZRH12 ir uzlabota pults versija, kas ļauj konfigurēt un darbināt visas Z-Wave ierīces atsevišķi vai grupās, izmantojot ergonomisko kursorsviru. Katrai no 12 tālvadības pults grupām var piešķirt līdz 12 ierīcēm. Aktīvo grupu skaitu var redzēt LED displejā.

Remote control

ZRS 24 – lasīt vairāk

ZRS24 ir paredzēts FAKRO elektrisko piederumu tālvadībai. Tas ļauj darboties līdz 231 ierīcei un izveidot 24 grupas, 24 vietas un 24 ainas, kuras var pārvaldīt. Krāsains LCD displejs ļauj lietotājam pārdēvēt ierīces, grupas, vietas, veidot ainas un viegli pārvaldīt funkcijas un ierīces Z-Wave tīklā.

Remote control
   

 

Kur pirkt?

Instrukcijas

 

 ​Montāžas filmas:

 ​Katalogi un brošūras: