Jumta logu nomaiņa - FAKRO

Standarta jumta logu nomaiņa

Jumta logi jau daudzus gadus ar entuziasmu tiek uzstādīti jumtos visā pasaulē. Pa šo laiku dažiem no tiem ir bijis laiks nolietoties un novecot. Tie arī zaudēja savas funkcionālās un estētiskās īpašības. Jāatceras arī par nemitīgo tehnoloģiju attīstību, kā rezultātā tiek ražoti jaunāki, tehnoloģiski uzlaboti logi ar moderniem risinājumiem un arvien labākiem parametriem. Gadu gaitā ir mainījušies (pastiprināti) arī normatīvie akti, kas nosaka minimālās prasības ēkās uzstādītajiem jumta logiem, un ir palielinājusies sociālā izpratne ekoloģijas jomā. Tāpēc uzņēmums FAKRO savā piedāvājumā ir ieviesis logus, kas ļauj vecos, bojātos logus aizstāt ar moderniem logiem, kas atbilst spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem par energoefektivitāti.

 

FAKRO plastikāta-alumīnija jumta logi kļūst arvien populārāki. Tos nu jau izmanto ne tikai vannas istabās vai virtuvēs, tas ir, telpās ar paaugstinātu mitruma līmeni, bet arvien drosmīgāk tie parādās arī dzīvojamās telpās - guļamistabās un bērnistabās, kas atrodas bēniņos.

FAKRO piedāvā jaunus, modificētus alumīnija-plastmasas logus. Jauno logu dizaina galvenā atšķirība ir profila padziļinājuma atrašanās vietas maiņa. Tāpat ir mainīta arī paša profila forma.Pateicoties ieviestajām izmaiņām, jaunie PVC logi ir:

 • universāls risinājums - vieni un tie paši alumīnija-plastikāta jumta logi ir paredzēti gan primārajam tirgum, gan nolietoto jumta logu nomaiņai. Nomainot vecos jumta logus, nav nepieciešami īpaši logi un īpašas sistēmas,
 • nomaiņas iespēja - jauni alumīnija-plastikāta logi, kas pielāgoti vecāku citu ražotāju jumta logu sērijām. Tas ļauj jebkurus jumta logus nomainīt pret FAKRO jumta logiem, nebojājot apšuvumu. Šis risinājums ļauj atstāt esošo loga apdari, tādējādi samazinot izmaksas, laiku un jucekli, kas rodas loga nomaiņas laikā,
 • pieskaņots pārējam piedāvājumam - visi logu pieslēgumi un visi standarta FAKRO iekšējie piederumi, kas tiek stiprināti pie loga rāmja, ir savietojami un var tikt izmantoti. Izņēmums ir iekšējā aploda XLC, insektu tīkls AMS, siltumizolācijas uzlika XWT un tvaka barjera XDS, kuriem ir pieejamas versijas, kas speciāli pielāgotas jaunajiem alumīnija-plastmasas logiem.

Jumta logu nomaiņa - FAKRO

Jumta logu nomaiņa - FAKRO

Jumta logu nomaiņa - FAKRO

 

Jumta logu nomaiņa - FAKRO

Plastikāta jumta logus izgatavo no PVC profila, kurš no iekšpuses ir pastiprināts ar cinkotā tērauda profiliem, kas neļauj logiem deformēties. Logi ir izturīgi, droši pret koroziju un mainīgajiem laika apstākļiem. Tos ir arī viegli tīrīt, un apkope ir vienkārša un minimāla.

Rāmja profili tiek papildus piepildīti ar siltumizolējošu materiālu, pateicoties kuram logiem ar standarata stikla paketi U3 siltuma caurlaidības koeficients ir Uw = 1,3W / m2K. Izvēloties logu ar trīskāršo stikla paketi U5, logs sasniedz koeficientu Uw = 1,0W / m2K, bet, uzstādot to ar Thermo versijas pieslēgumu, koeficients ir Uw = 0,9W / m2K. Izmantojot ļoti energoefektīvus logus, ir iespējams būtiski ietaupīt siltumenerģiju un samazināt apkures rēķinus.

Jumta logu nomaiņa - FAKRO

 

 

Aizstājot vecos, nolietotos jumta logus ar jauniem, alumīnija-plastmasas FAKRO logiem, tiek iegūta:

 • labāka energoefektivitāte - logu nomaiņa ir būtisks siltumizolācijas parametru uzlabojums. Vecie, bieži energoneefektīvie jumta logi tiek aizstāti ar moderniem logiem ar ļoti labiem parametriem. FAKRO jumta logos izmantotā termoPro tehnoloģija papildus palielina to siltumizolāciju. Tas nozīmē ievērojamu siltumenerģijas ietaupījumu un mazākus apkures rēķinus.
 • augsta logu estētika - PVC logi mainīs interjeru, piešķirot tam jaunu raksturu, salīdzinot ar vecajiem, nolietotajiem jumta logiem,
 • izturība - PVC profili, kas izturīgi pret mitrumu un laika apstākļiem, garantē ilgstošu lietošanu un minimālu apkopi,
 • veselīgs klimats bēniņos - PTP-V logi ir aprīkoti ar efektīvu V35 ventilācijas vārstu, kas ļauj telpā ieplūst svaigam gaisam arī tad, kad logs ir cieši aizvērts,
 • drošība - pateicoties topSafe sistēmas izmantošanai, logi ir ar aprīkoti ar paaugstinātu drošību pret tielaušanos.

Jumta logu nomaiņa - FAKRO

Jumta logu nomaiņa - FAKRO

 

Materiāls, no kura tiek izgatavoti logu rāmji, neuzsūc mitrumu un ir ļoti izturīgs pret ārējiem faktoriem. Šie logi lieliski pilda savas funkcijas visos bēniņu interjeros, arī telpās ar paaugstinātu mitruma līmeni (vannas istabās, virtuvēs). 30% rāmju un vērtņu profilu tiek izgatavoti no pārstrādāta materiāla. Turklāt visus PVC profilus var pārstrādāt, ievērojami samazinot ietekmi uz vidi. PVC profili ir izgatavoti no ekoloģiska materiāla un ir pieejami šādās krāsās:

 • balta (RAL 9010),
 • zelta ozola (GO),
 • priedes koka (PI).

Loga profilu stūri ir izgatavoti, izmantojot V-PERFECT tehnoloģiju, kas nodrošina neparastu izturību un savienojuma unikālo estētiku.

Jumta logu nomaiņa - FAKRO

Jumta logu nomaiņa - FAKRO

Jumta logu nomaiņa - FAKRO