Iekšējie piederumi - ARF/D, ARF/D Z-Wave ruļļveida aizkari - FAKRO

Iekšējie piederumi: ruļļveida aizkari ARF/D, ARF/D Z-Wave, ARF/D Solar

Gaismas regulēšana 

Jumta loga piederumi ļauj regulēt telpā ieplūstošās gaismas daudzumu un intensitāti. Šādā veidā iespējams nodrošināt telpā ēnu vai pilnīgu tumsu arī saulainā dienā. Pat vissaulainākajā dienā telpās iespējams radīt patīkamu nokrēslu. Logu piederumi ļauj pasargāt acis no kaitīgiem gaismas atspīdumiem, kas ir īpaši svarīgi, strādājot ar datoru.

Dekoratīvs interjera elements

Jebkuru telpu zem plakaniem jumtiem var izdaiļot, izmantojot ruļļveida aizkarus. To dažādā gaismas caurlaidība un krāsu bagātība sniedz iespēju izvēlēties interjeram atbilstošāko risinājumu un veidot bēniņu telpā jebkādu noskaņu.

Aizsardzība pret UV starojumu

Iekšējie un ārējie logu piederumi ļauj samazināt telpā iekļūstošo UV starojumu. Tie palīdz pasargāt telpā esošās mēbeles un materiālus no izbalēšanas un dzeltēšanas.

Ruļļveida aizkari pasargā no intensīvas saules gaismas un padara telpu mājīgāku. Tās ļauj radīt patīkamu krēslu vai pat tumsu guļamistabā, kad vēlaties atpūsties. Vadulas ļauj aizkarus nofiksēt jebkurā punktā, dodot iespēju izvēlēties no mazliet klusināta apgaismojuma līdz pilnīgai tumsai.

 

Kur pirkt?

Vadība

Ruļļveida aizkari pieejami modeļa F, modeļa C, modeļa G un modeļa Z logiem plakanajiem jumtiem

  • ARF/D – manuāli vadāmi ar ZSD vadības stieni, ko iespējams iegādāties atsevišķi
  • ARF/D Z-Wave – darbojas bezvadu sistēmā Z-Wave. Enerģija tiek saņemta no elektrības tīkla, vadība iespējama ar tālvadības pulti vai sienas slēdzi. Uzstādot aizkarus ARF/D Z-Wave virsgaismas logos DXC un DMC, nepieciešams atsevišķi iegādāties 12V DC strāvas pārveidotāju un tālvadības pulti.
  • ARF/D Solar - darbina no saules paneļa, nav nepieciešama elektroapgādes sistēma, žalūzijas tiek darbinātas ar tālvadības pulti bezvadu Z-Wave sistēmā. Tālvadības pults jāiegādājas atsevišķi.

 

Raksturojums

 

  • Iespēja samazināt telpā iekļūstošās gaismas daudzumu līdz pat pilnīgai tumsai
  • Iespēja nofiksēt aizkaru jebkurā pozīcijā, pateicoties sānu vadulām
  • Eleganta alumīnija līste, kas noslēpj aizkara rulli
  • Aizsardzība pret saules svelmi
  • Siltuma zudumu samazinājums ziemas periodā
  • Augsta noturība pret mitrumu

ARF/D - Grupa I

ARF/D - Grupa II

Instrukcijas