Saulessargi fasādes logiem - FAKRO

Saulessargi fasādes logiem - kādēļ tos izvēlēties?

Mēs visi gaidām tās karstās, saulainās vasaras dienas, bet, lai cik arī patīkama spožā saule būtu pludmalē, tā var būt īsts traucēklis mājās vai darba vietā. Pārmērīgi spilgta saules gaisma istabā ievērojami pieauguma temperatūru telpā, īpaši, ja tā ieplūst caur jumtu logiem. Vislabāko aizsardzību piedāvā ārējās markīzes un saulessargi, kuri it īpaši noder mājas dienvidu un rietumu pusēs.

Efektīva aizsardzība pret karstumu

Saulessargi ir optimāls risinājums aizsardzībai pret pārmērīgu saules siltumu. Saulessargi absorbē saules starojumu, pirms tas sasniedz stiklojumu, un atstaro siltumu uz ārpusi, tā nodrošinot daudz labāku aizsardzību pret nogurdinošo karstumu saulainās dienās. Tā kā ārējās markīzes sniedz līdz pat 8 reizēm efektīvāku aizsardzību pret karstumu, nekā iekšējās žalūzijas, ar to palīdzību ir iespējams pazemināt temperatūru telpā pat par 10°C.

Szeroka oferta markiz do okien pionowych - FAKRO

Ideāla saderība

Pēc klienta pieprasījuma alumīnija profilus iespējams nokrāsot jebkurā krāsā no RAL Classic paletes.

Saulessargu veidi

Saulessargu izvēle

Saulessargi – aizsargā pret karstumu 8 reizes efektīvāk nekā iekšējie logu piederumi

 

Saulessargi fasādes logiem - FAKRO

Logi bez saulessargiem.

Saules starojums iekļūst caur stiklu telpā. Saskaroties ar iekšpusē esošo objektu virsmu, starojums pārvēršas siltumā. Stikla paketes ar zemu izmešu daudzumu uztur tās telpā, kas izraisa iekšējā sakarsu.

 

 

 

 

Logi ar iekšējām žalūzijām.

Iekšējās žalūzijas absorbē siltumenerģiju, kas tiek cauri loga stiklam, un siltums izplatās telpā kā garviļņu infrasarkanais starojums, kas netiek novirzīts atpakaļ cauri stiklam uz āru. Iekšējās žalūzijas strādā kā radiators, veicinot telpas pārkaršanu, it īpaši mājas dienvidu pusē.

 

 

 

 

Logs ar ārējām žalūzijām.
Logs, kurš aizklāts ar saulessargu, neļauj saules stariem iekļūt telpā. Lielākā daļa saules starojuma pat nesasniedz stiklojumu, tas tiek absorbēts vēl pirms stikla, un siltums tiek atstarots projām. Šādi saulessargi aizsargā telpas pret pārkaršanu saulainās, karstās dienās.

 

 

 

Saulessargi fasādes logiem - FAKRO

EFEKTĪVA AIZSARDZĪBA PRET KARSTUMU

Saulessargi ir optimāls risinājums aizsardzībai pret pārmērīgu saules siltumu telpās. Tie absorbē saules starojumu, pirms tas sasniedz stiklojumu, un atstaro siltumu uz ārpusi, tā nodrošinot daudz labāku aizsardzību pret nogurdinošo karstumu saulainās dienās. Tā kā saulessargi sniedz līdz pat 8 reizēm efektīvāku aizsardzību pret karstumu nekā iekšējās žalūzijas, ar to palīdzību ir iespējams pazemināt temperatūru telpā pat par 10° C.

Saulessargi fasādes logiem - FAKRO

ENERGOEFEKTIVITĀTE

Saulessargi samazina gaisa kondicionēšanas ierīču enerģijas patēriņu, tādējādi samazinot gan izmaksas, gan CO2 izmešu daudzumu. Solar saulessargiem nav nepieciešama pievienošana elektriskajam tīklam, enerģiju tie saņem no akumulatora, ko uzlādē saules baterija. Tie aizsargā arī pret siltuma zudumiem aukstā laikā, palielinot siltuma pārneses koeficientu līdz 16%, tādējādi samazinot apkures rēķinu.

 

INFLOW OF NATURAL LIGHT

DABĪGĀ GAISMAS TELPĀ

Logi ar saulessarga tipa žalūzijām (pretstatā ārējām žalūzijām) ļauj gaismai brīvi ieplūst telpā. Saulessargi laiž cauri pietiekami daudz gaismas, lai nebūtu nepieciešamības pēc papildus apgaismojuma dienas laikā.

 

VISIBILITY TO THE OUTSIDE AND PRIVACY

PĀRREDZAMĪBA UN PRIVĀTUMS

Saulessargi nodrošina privātumu, aizsedzot skatu uz telpām no ārpuses, tajā pašā laikā ļaujot jums vērot apkārtni caur logu arī tad, kad saulessargs ir nolaists.

 

IMPROVED ERGONOMICS 

UZLABOTA ERGONOMIKA

Nolaistā veidā saulessargs uzlabo darba vidi, vienmērīgi izkliedējot gaismu telpā un nodrošinot komfortu acīm. Tas aizsargā pret atspīdumiem, kas bieži apgrūtina darbu ar datoru un televīzijas skatīšanos. Saulessargs ļauj gaismai vienmērīgi plūst telpā, pasargājot acis no pārslodzes.

 

PROTECTION AGAINST HARMFUL UV RADIATION

AIZSARDZĪBA PRET UV STAROJUMU

Papildu aizsardzība pret UV starojuma iekļūšanu telpās. Saulessargs palīdz aizsargāt telpās esošos priekšmetus no izbalēšanas un dzeltēšanas.

 

PROTECTION AGAINST INSECTS

AIZSARDZĪBA PRET INSEKTIEM

Papildus aizsardzībai pret siltuma pieaugumu gan elektriskai vadāmais , gan manuālais saulessagrs darbojas arī kā insektu tīkls. Tas neļauj telpā iekļūt kukaiņiem arī tad, ja logs ir atvērts.