Ērta lietošana - FAKRO

Ērta lietošana

Vēl nesen lielākajai daļai cilvēku vārds "saulessargs" saistījās ar nelielu jumtiņu vai auduma jumtu virs terases vai balkona. Mūsdienās saulesargi arvien vairāk tiek izmantoti kā aizsardzība pret pārkaršanu gan privātmājās, gan daudzdzīvokļu un arī ofisu ēkās. Šis ir risinājums, kas jumta logiem lieliski darbojas jau daudzus gadus. Tagad tirgū tiek piedāvāti arī FAKRO saulessargi fasādes logiem. Fasādes logos uzstādītajiem saulessargiem ir daudz priekšrocību, kas ievērojami uzlabo uzturēšanās ērtību telplās karstās dienās.

VMZ

 

Ātra uzstādīšana

FAKRO produktu klāstā ir VMX montāžas kronšteini. Tie ļauj bez papildus palīdzības uzstādīt saulessargus, atrodoties telpas iekšpusē. Stiprinājumi ir universāli un atbilst lielākajai daļai atveramo logu, savukārt ar regulējamām spīlēm tie ir piemēroti lielākajai daļai tirgū pieejamo logu profilu. Turklāt tie ir aprīkoti ar aizsargiem (plastmasas spilventiņi), lai pasargātu logu no skrāpējumiem.


Instalācijas process sākas ar kronšteinu novietošanu uz loga, pēc tam saulessarga kaseti novieto uz kronšteiniem. Nākamais solis ir vadulu uzstādīšana, kronšteinu noņemšana un kasetes pievilkšana. Sīkāka informācija par instalēšanu atrodama šajā video: