Profile w oknach FAKRO

Profilu veidi

FAKRO jumta logi ir augstas kvalitātes, izgatavoti no labākajiem materiāliem. Tie veidoti, balstoties uz jaunākajām tehnoloģijām, lai nodrošinātu augstu izturību, drošību, funkcionalitāti un izcilu izolāciju.  

Profilu veidi

Jumta logu koka detaļas izgatavo no augstvērtīga, pa slāņiem līmēta priedes koka, impregnē vakuuma kamerā un pārklāj ar ekoloģisku, caurspīdīgu akrila laku, kura saglabā koka tekstūru. Koka jumta logi ir piemēroti telpām ar zemu mitruma līmeni.

 

Profilu veidi

Telpām ar paaugstinātu gaisa mitrumu, piemēram, virtuvēm un sanitārajiem mezgliem, izmanto jumta logus, kuru koka daļas pārklātas ar trīs kārtām balta poliuretāna, kas veido izturīgu un ideāli gludu virsmu.

 

Profilu veidi

Plastikāta jumta logus izgatavo no PVC profila, kas no iekšpuses ir pastiprināts ar cinkotā tērauda profiliem. PVC profili ir droši pret mitra gaisa iedarbību, tādēļ šie logi ir ideāli piemēroti telpām, kurās paaugstināts gaisa mitruma līmenis saglabājas ilgāku laiku.  No ārpuses logi klāti ar alumīnija profiliem, kas pārklāti ar poliesteru.

 

Termoizolējošās paketes ar siltuma caurlaidības koeficientu Ug=1,1 W/m2K (EN 673), kas pildītas ar inerto gāzi, palīdz uzturēt bēniņu telpas siltas.

Tas tiek panākts, loga rūtis pārklājot ar sudraba pārklājumu, kas atstatro saules starus. Tas padara FAKRO logus siltākus ziemā un vēsākus vasarā. Stiklojumā iekļautie TGI distances rāmīši samazina situmvadāmību un  tvaiku kondensēšanos uz stikla un koka profiliem, tā ievērojami palielinot koka ilgmūžību.