Markizy do okien pionowych

Saulessargi fasādes logiem VML

Saulessargu komplektācijā ietilpst kabeļi, ko izmanto, lai darbinātu audumu, kas uzvilkts uz ass. Šis risinājums uzlabo uz loga uzstādīto saulessargu estētiku (nav redzamu sānu vadotnes), vienlaikus saglabājot aizsardzību pret pārkaršanu. Saulessargi ir pieejami  versijās Solar,  Z-Wave, Electro 230 un WiFi.

Saulessargiem ir pieejami trīs vadības veidi:

 • automātiskā (pašaktivizējoša atvēršana un aizvēršama atkarībā no saules daudzuma) - VML Solar
 • daļēji automātiskā (pašaktivizējošā aizvēršana, bet atvēršana ar pulti) - VML Z-Wave
 • atvēršana, izmantojot pulti -  VML

 

Elektroniskie saulessargi ir pieejami arī šādās versījās:

 • VML Z-Wavebarošana ar 15 VDC strāvas avotu un darbina ar tālvadības pulti vai sienas slēdzi bezvadu Z-Wave sistēmā. Iespējāms savienot ar citiem FAKRO elektriskajiem izstrādājumiem, kas aprīkoti ar Z-Wave sistēmu (piemēram, FTP-V Electro Z-Wave logiem vai ARF Z-Wave aptumšojošajām ruļļveida žalūzijām). Īpašos gadījumos saulessargu iespējāms vadīt, izmantojot servisa pogu, kas atrodas uz tā
 • VML Solarbarošana ar saules baterijām un darbina ar tālvadības pulti. Iespējams kontrolēt, izmantojot trīs režīmus: automātisko (pašaktivizējoša atvēršana un aizvēršama atkarībā no saules daudzuma), daļēji automātisko (pašaktivizējošā aizvēršana, bet atvēršana ar pulti) vai atvēršanu, izmantojot pulti. Saulessargu darbina 15 VDC akumulators, kas iebūvēts kasetē un tiek uzlādēts ar saules paneli.
 • VML Electro 230*barošana no tīkla, darbina ar sienas slēdzi (slēdzis nopērkams atsevišķi). Saulessargam nav nepieciešama atsevišķa barošana - to var pievienot elektrotīklam 230 V.
 • VML Electro 12barošana ar 15 VDC strāvas avotu, darbina ar sienas slēdzi (slēdzis nopērkams atsevišķi). Īpašos gadījumos saulessargu var vadīt, izmantojot servisa pogu, kas atrodas uz tā.
 • VML Electro Solar*   barošana ar saules paneli (komplektā ietilpst akumulators), darbina ar sienas slēdzi (slēdzis nopērkams atsevišķi). Īpašos gadījumos saulessarguvar vadīt, izmantojot servisa pogu, kas atrodas uz tā.

* Saulessargi Solar jāuzstāda vietās, kur saules paneli iespējams novietot tiešos saules staros. Saulessargus ieteicams uzstādīt jumtu dienvidu, austrumu un rietumu pusēs. Ziemeļu pusē uzstādītu saulessargu akumulatori var izlādēties vai nespāt uzlādēties. Lai nodrošinātu pareizu automātiskā režīma darbību, saules bateriju panelim visā aktīvajā darbības režīmā jāagtrodas tiešos saules staros.

 

 • VML Z-Wave


  • System z-waveZ-Wave sistēma
  • Sterowanie przyciskiem naściennydarbojas ar sienas slēdzi
  • Sterowanie pilotemdarbojas ar tālvadības pulti
 • VML Electro 230


  • Sterowanie przyciskiem naściennydarbojas ar sienas slēdzi

Caurredzamība

 

Caurredzamība

Grupa I - audums ar 10% caurredzamību

Caurredzamība

Grupa II - audums ar 1% caurredzamību

Caurredzamība

Grupa III - audums ar 4% caurredzamību

 

 

 

Krāsas VML - Grupa I (audums ar 10% caurredzamību)

 

* Ja saulessargs ir izgatavots no auduma tonī 089 un tas platumā pārsniedz 2100 mm, audums sastāvēs no divām daļām (ar horizontālu šuvi).

Krāsas VML - Grupa II (audums ar 1% caurredzamību)

 
* Ja saulessargs ir izgatavots no auduma ar 1% caurredzamību un tas platumā pārsniedz 2400 mm, audums sastāvēs no divām daļām (ar horizontālu šuvi).

 

Krāsas VML - Grupa III - (audums ar 4% caurredzamību)

* Ja saulessargs ir izgatavots no auduma ar 4% caurredzamību un tas platumā pārsniedz 2400 mm, audums sastāvēs no divām daļām (ar horizontālu šuvi). Paraugi 710 - 716, ja to izmēri ir tuvu maksimālajam izmēram, audums var sastāvēt no trim daļām.

Instrukcijas

 ​ Lietotāja instrukcijas:

 ​Katalogi un brošūras: