Virsgaismas logi plakaniem jumtiem

FAKRO virsgaismas logi plakaniem jumtiem ir ideāls risinājums, lai ļautu interjerā ieplūst dabiskajai gaismai, kad nav iespējams uzstādīt fasādes logus vai telpā nav pietiekami daudz gaismas. Viena no būtiskākajām šāda risinājuma priekšrocībām ir to augstā siltumizolācija, kas ir svarīga mūsu maciņiem un dabai. Pateicoties dabiskajam apgaismojumam, interjeri atdzīvojas un rada harmonisku auru, kas pozitīvi ietekmē mūsu labsajūtu. Neatkarīgi no intensīva saules starojuma, lietus vai sniega – tie uzrāda augstu pretestību, saglabājot savu izskatu un funkcionalitāti daudzus gadus.

FAKRO piedāvā plašu virsgaismas jumta logu klāstu, lai aptvertu visdažādākās klientu vajadzības un vēlmes. Manuālās un elektriskās atvēršanas iespējas ļauj pilnībā kontrolēt gaisa plūsmu. Neatveramie modeļi ir ideāls risinājums telpām, kur vienīgā prioritāte ir dabiskā apgaismojuma nodrošināšana. Virsgaismas logi sniedz lielisku apgaismojumu un estētiku.

Paskatieties uz gaismu, kas krīt no augšas. Tā kustas, mainās un spoguļojas, piešķirot telpai jaunu izskatu

... jūsu veselībai un labklājībai

Gaisma, kas plūst caur jumta logiem, veicina diennakts ritma regulēšanu, pozitīvi ietekmējot miega kvalitāti, uzlabojot garastāvokli un palielinot enerģiju dienas laikā. Tas pozitīvi ietekmē arī mūsu produktivitāti, koncentrēšanos un radošumu. Pateicoties īpaši izstrādātajām vērtņu un rāmju profilu formām, virsgaismas jumtu logiem ir līdz pat 16 % lielāks stiklojuma laukums nekā citiem risinājumiem. Tie rada komfortu interjerā, kas ir gaišs, plašs un harmonijas pilns.

... jūsu drošībai

Mūsu logos izmantotās stikla paketes ir izturīgas pret krusu, un tām ir augstākā triecienizturības klase. Virsgaismas jumta logu Secure versija atbilst Eiropas pretielaušanās klasei RC 2 saskaņā ar EN 1627. Tas nozīmē, ka tie ir aprīkoti ar papildu drošības elementiem, kas kavē vai novērš uzlaušanas mēģinājumus, sniedzot mājokļa iedzīvotājiem drošības sajūtu un papildu mājokļa aizsardzību. Tiem ir ļoti augsta B klases ugunsizturība saskaņā ar PN-EN 13501-1 standartu, līdz minimumam samazinot uguns izplatīšanās risku.

... jūsu ietaupījumiem

Gan nauda, ​​gan enerģija - FAKRO virsgaismas jumtu logiem ir raksturīga augsta siltumizolācija. Tie novērš siltuma zudumus ziemā un telpas uzkaršanu vasarā. Pateicoties lieliskiem siltumizolācijas parametriem, var samazināt telpu apsildīšanai nepieciešamo enerģijas patēriņu. Tas ir ne tikai izdevīgi maciņam, bet arī dod pozitīvu ieguldījumu vides aizsardzībā.

... jūsu komfortam

Piedāvājam plašu iekšējo un ārējo aksesuāru klāstu, kas paredzēti tieši virsgaismas logiem un kas būtiski paaugstina stikloto telpu lietošanas komfortu. Ārējā markīze AMZ nodrošina lielisku ienākošās gaismas daudzuma un intensitātes kontroli, savukārt iekšējās ruļļveida žalūzijas ARF/D aizsargā pret pārmērīgu saules gaismu un kalpo kā dekoratīvs elements telpā.

... pielāgotiem un inovatīviem projektiem

Papildus modeļa F un modeļa G logu standarta izmēriem ir iespējams pasūtīt logus ar nestandarta izmēriem, kurus var lieliski pieskaņot individuālajām vēlmēm un prasībām. Reaģējot uz siltumizolācijas standartu paaugstināšanos, plakanajos jumtos ļaujam nomainīt vecos logus pret jauniem neatkarīgi no izmēra.

... ne tikai uz jumta

Novatoriskais DXW virsgaismas jumta logs tika apbalvots ar prestižo ICONIC AWARDS 2018: Innovative Architecture - Best of Best. Loga DXW izmantošana ir lielisks risinājums jumta vai terases izbūvē, ļaujot iegūt perfekti līdzenu, plakanu jumta virsmu, saglabājot loga īpašības. Pateicoties īpašajai konstrukcijai ar pastiprinātu nestspēju un uzklātajam neslīdošajam pārklājumam, logu var izmantot kā daļu no terases grīdas un brīvi staigāt pa to.

 

Kur pirkt?