Montāžas rāmis XRD - FAKRO

Montāžas rāmis XRD

Rāmji XRD un XRD/W paredzēti virsgaismas logu modeļu C un F montāžas augstuma palielināšanai par 15 cm. Tas ļauj līdz minimumam samazināt loga montāžas augstuma palielināšanai vajadzīgo laiku un padara iespējamu virsgaismas loga iebūvēšanu jumtos ar oļu segumu vai zaļajos jumtos. XRD/A montāžas pamatne ir paredzēta logu modeļu F un G uzstādīšanas leņķa palielināšanai par 3°.

 

  • Montāžas rāmja XRD universālā konstrukcija ļauj to novietot zem virsgaismas loga, palielinot loga montāžas augstumu. Maksimāli zem loga ir iespējams novietot divus montāžas rāmjus. Rāmja apakšējā daļā esošais paplatinājums ir paredzēts tā pamatnes savienošanai ar jumta hidroizolāciju.
  • XRD/W rāmis nodrošina lielāku loga pamatnes stingrību un stabilitāti nekā standarta XRD rāmis. Zem viena loga var izvietot trīs montāžas rāmjus.
  • Rāmju XRD un XRD/W profili ir izgatavoti no otrreiz pārstrādātiem materiāliem (pelēkā krāsā) un ir videi draudzīgi. Profila iekšpuse ir pildīta ar siltumizolācijas materiālu (polistirolu), kurš nodrošina rāmja termisko izolāciju. Rāmji atšķiras ar to, ka XRD/W montāžas rāmī ir izmantots impregnēts koks.
  • Rāmja izmēri atbilst virsgaismas logu standarta izmēriem, taču ir iespējams izgatavot arī nestandarta izmēra rāmjus.
  • XRD/A montāžas pamatnes ir paredzētas F un G logu modeļiem un tiek montētas uzreiz zem loga, tā palielinot to uzstādīšanas leņķi par 3°. Pamatnes sastāv no četriem impregnēta koka segmentiem, kas pēc uzstādīšanas izveido ķīļveida rāmi. XRD/A pamatnes ir pilnībā saderīgas gan ar XRD, gan ar XRD/W montāžas rāmjiem. XRD/A pamatnes tiek ražotas pēc pasūtījuma.

 

Kur pirkt?

Apraksts:

  • XRD montāžas rāmji paredzēti logu modeļiem C, F un G.
  • XRD/W montāžas rāmji galvenokārt ir paredzēti DXW un DR_ modeļu logiem vai trīs pamatņu kombinācijām, bet tos var lietot ar jebkuriem virsgaismas logiem.
  • XRD/A montāžas pamatne ir paredzēta F un G logu modeļiem.
  • Logus iespējams pacelt un iemontēt dažādos jumtos, arī zaļajos jumtos. Zem loga iespējams novietot līdz diviem montāžas rāmjiem.
  • Liela izmēru izvēle.

 

Montāžas rāmis XRD - FAKRO Rāmja apakšējā daļā esošais paplatinājums ir paredzēts tā pamatnes savienošanai ar jumta hidroizolāciju.


 

Montāžas rāmis XRD - FAKRO

Ja izmanto divus montāžas rāmjus, tad no augšējā rāmja atdala paplatinājumu un rāmi piestiprina apakšējam rāmim.

Montāžas rāmis XRD - FAKRO

XRD/A pamatne tiek montēta tieši zem loga.

Instrukcijas

  Montāžas instrukcijas:

 ​Montāžas filmas:

 ​Katalogi un brošūras: