Interesanti risinājumi
Dalies

Interesanti risinājumi

Modernitāte un funkcionalitāte
2020-01-13

Ričmonda | Virdžīnija | ASV

Daudzdzīvokļu ēkas modernais dizains izceļas uz viena no vecākās ASV pilsētas, Virdžīnijas galvaspilsētas Ričmondas pilsētas plānojuma fona. Ēkai raksturīgi vairāki logi ar lielu stiklojuma laukumu un moderna, interesanta fasādi.

vairāk

Saules pielieta brīvdienu māja
2019-12-18

Briārhila, Bišopoklenda | ANGLIJA

Dziļi Bišopoklendas laukos, šarmantas ainavas ieskauta stāv unikāla ēka, kuru FAKRO jumta logi ir pārvērtuši līdz nepazīšanai.

Šī brīvdienu māja Briārhilā, kas agrāk bija vienkārši šķūnis, pilnībā pārveidota par atpūtas māju.

vairāk

Klimata kontrole Vīnes ēkā
2019-11-12

VĪNE | AUSTRIJA

Šogad pilnībā tika remontēta 19.gadsimta māja, kas atrodas kādā no Vīnes dzīvojamajiem rajoniem. Ar jaunajiem, īpaši energoefektīvajiem logiem FTT U8 Thermo, kas aprīkoti ar ARZ Z-Wave ruļļveida žalūzijām, dzīvokļu saimnieki varēs samazināt apkures izmaksas un šādi arī saudzēt dabu.

vairāk

Skats uz Kluso okeānu caur neparastiem logiem
2019-11-07

BOLINA | KALIFORNIJA

Veca, “ekscentriska” māja Kalifornijas piekrastē pēc renovācijas ir kļuvusi par ideāli vietu relaksējošai atpūtai. No guļamistabas paveras fantastisks skats uz Kluso okeānu, un tas viss pateicoties četriem unikāliem jumta logiem.

vairāk

Ar vienu pogas pieskārienu: Mācību prieks klasē
2019-10-23

LANZENKIRHENE| AUSTRIJA

Jauko atmosfēru Lanzenkirhenes pamatskolas telpās radīt palīdz FAKRO VMZ Solar saulessargi vertikālajiem logiem.

vairāk

Izcils stils un FAKRO logi
2019-03-08

GLIVICE | POLIJA

Pēc iespaidīgās atjaunošanas Ņūmena villa beidzot atrāda savu jauniegūto moderno seju, vienlaikus saglabājot arī savu vēsturisko raksturu. Žilbinošais, tīri baltais rezultāts vērojams visos ēkas elementos. Izmantotie risinājumi ir uzlabojuši ēkas ekspluatācijas īpašības un padarījuši to vienkārši elpu aizraujošu.

vairāk

Šarmantas 19. gadsimta beigu dzīvojamās ēkas paplašināšana un modernizēšana
2019-03-08

VĪNE | AUSTRIJA

Dzīvojamā ēka, kas atrodas pašā Vīnes sirdī, ir atjaunota, saglabājot tās īpašo stilu un raksturu. Pateicoties drosmīgiem pārbūves risinājumiem, ēka ir ieguvusi vairākas jaunas apdzīvojamas telpas, un bēniņos gaismu dod speciāli šim projektam veidoti trapeces formas logi.

vairāk

FAKRO logi izgaismo attīstības telpu
2019-03-08

KATOVICE | POLIJA

Dabiskā apgaismojuma pārpilnība, kas ieplūst caur FAKRO jumta logiem Silēzijas Universitātes Radio un televīzijas fakultātes ēkā, dod pozitīvu enerģiju un iedvesmu visiem, kas uzturas šajās telpās. Izmantotie arhitektūras risinājumi ir tik veiksmīgi, ka ēkas vilinājums pārņem savā visus, kas tajā ienāk. Šī modernā celtne sniedz studentiem iedvesmojošu telpu attīstībai, bet universitātes darbiniekiem - apskaužami funkcionālu un ērtu darba vietu.

vairāk