Loft ladders

Bēniņu kāpnes

Izmantojot salokāmas bēniņu kāpnes, var viegli, ērti un droši nokļūt bēniņu telpās. Atšķirībā no stacionārajām kāpnēm, bēniņu kāpnes aizņem maz vietas un finansiālais ieguldījums to iegādei ir salīdzinoši neliels. Kāpnes atbilst augstām tehniskajām un drošības prasībām.

Vietas ekonomija
FAKRO bēniņu kāpnes ir ļoti kompaktas un izmantošanas laikā aizņem nelielu platību. Pēc lietošanas kāpnes saloka uz lūkas vāka, kuru aizverot, tās paslēpjas bēniņu telpā. Tā tiek panākta vietas ekonomija dzīvojamajā telpā.

Viegla montāža
Kāpņu montāža un to garuma pielāgošana telpas augstumam ir vienkāršs un ērts process, kuru ieteicams veikt divatā. Kāpnes ir pilnībā nokomplektētas, un pirms uzstādīšanas nav nepieciešami papildus sagatavošanas darbi.

Ērta apkalpošana
Lūkas vāka atvēršanai un aizvēršanai izmanto apkalpes stieni, kurš ietilpst kāpņu komplektā. Speciāls mehānisms samazina spēku, kurš jāpieliek lūkas vāka atvēršanai. Atsevišķiem modeļiem šāds mehānisms atvieglo arī kāpņu lietošanu.

Papildus aprīkojums
Lai paātrinātu bēniņu kāpņu uzstādīšanu un uzlabotu to lietošanas komfortu, papildus iespējams izmantot dažādus bēniņu kāpņu piederumus.

Garantija
FAKRO bēniņu kāpņu garantija ir 3 gadi.

Bēniņu kāpņu veidi

Citi