Manual control window accessories

Logu piederumu manuālā vadība

ZST teleskopiskais stienis

ZST teleskopiskais stienis

Stienis ZST ir izgatavots no alumīnija un kalpo augstu iebūvētu jumta logu un to piederumu (ruļļveida aizkaru ARS, ARP un ARF, kā arī žalūziju AJP un insektu tīkla AMS) apkalpošanai. Stieņa ZST standarta garums ir 119 cm, stieni var izbīdīt un nofiksēt šādos garumos: 134, 162, 190 un 218 cm. Izmantojot stieņa pagarinātāju, ZSP teleskopisko stieni var nofiksēt arī šādos garumos: 246, 274, 302 un 330 cm.

ZSZ stienis ārējās markīzes apkalpošanai

ZSZ Rod for Operating Awning Blinds

Šo alumīnija stieni ar plastmasas āķi izmanto augstāk iebūvētu jumta logu ārējo markīžu AMZ apkalpošanai. Tā garums ir 150 cm. (Iegādājoties ārējo markīzi, komplektā pieejams 80 cm garš vadības stienis.)

 

 

 

Loga slēdzene ZBL

Window Lock ZBL

Balta ZBL loga slēdzene novērš loga nejaušu atvēršanu. Tā tiek montēta loga apakšējā daļā. Slēdzeni iespējams iemontēt jebkura tipa un izmēra jumta logā.

 

 

Atvēruma ierobežotājs ZBB

Opening Restrictor ZBB

Produkts ļauj ierobežot loga atvēršanas leņķi. Pateicoties ierobežotājam, iespējams logu atvērt aptuveni 10 cm spraugā (atkarībā no loga veida un imēra) nebaidoties, ka spēcīgs vējš var mainīt vērtnes stāvokli. Zemu iemontētiem logiem ZBL ierobežotājs nodrošina, ka bērni neatvērs logu pilnībā. Kad logs ir aizvērts, ierobežotājs nav redzams un netraucē loga darbību. Izstrādāts tikai FAKRO koka logiem.

 

Rokturis ar slēdzeni ZBH

Rokturis ar slēdzeni ZBH

Viegli lietojams rokuris ar slēdzeni ZBH. Rokturis ir piemērots visiem FAKRO koka logiem, izņemot  FWR U3, FWR/C U3, FWL U3 un FWL/C U3. Rokturis paredzēts, lai nodrošinātos pret loga nevēlamu atvēršanu.

 

 

Kur pirkt?

Instrukcijas

 

 ​Montāžas filmas:

 ​Katalogi un brošūras: