DXW virsgaismas logi jumtu terasēm, pa kuriem var staigāt - FAKRO

Virsgaismas logi jumtu terasēm DXW, pa kuriem var staigāt

Mūsdienīgie materiāli un ātri mainīgās tehnoloģijas ļau būvēt ēkas ar plakaniem jumtiem.

Bieži vien šādās ēkas mēdz būt telpas, kurās nav iespējams iebūvēt standarta vertikālos vai jumta logus. Lai uzturēšanos šajās telpās padarītu to iedzīvotājiem komfortablu, tajās nepieciešams dabiskais apgaismojums. Šādās situācijās ideāls risinājums ir speciāli plakanajiem jumtiem izstrādāti virsgaismas logi un konstruktīvie risinājumi jumta logu uzstādīšanai plakanos jumtos.

Virsgaismas logi jumtu terasēm DXW, pa kuriem var staigātDXW virsgaismas logs plakaniem jumtiem ar pastiprinātu loga konstrukciju un pretslīdes slāni uz loga stikla virsmas dod iespēju pārvietoties pa jumtu, nebaidoties uzkāpt uz terases grīdā iebūvētā loga. Pateicoties tam, ka DXW loga virsma atrodas vienā līmenī ar jumta segumu, šie logi ne vien rada drošu un izmantojamu terases platību, bet arī nebojā tās izskatu. Šis ir lielisks risinājums terasēm vai zaļajiem jumtiem, kas dod iespēju izveidot pilnīgi plakanu jumta virsmu, vienlaikus saglabājot visas jumta loga īpašības.

Loga pastiprinātā konstrukcija, pretslīdes slānis un izturīgā stikla pakete ar laminētu antivandāļu ārējo stiklu padara DXW logu par drošu un uzticamu produktu, pa kuru var droši pārvietoties.

UZBŪVE

The DXW virsgaismas logs plakaniem jumtiem ļauj brīvi pārvietoties pa tā virsmu.

Loga rāmis ir izgatavots no daudzkameru PVC profiliem, kas daļēji ražoti no otrreizējās pārstrādes izejmateriāliem. Rāmja iekšējā virsma ir balta.

Profiliem izmantotajiem materiāliem ir augsta izturība pret skābēm un ļoti zema mitruma absorbcija, tādēļ šos logus iespējams uzstādīt visdažādākajās telpās.

FUNKCIONALITĀTE

Virsgaismas logs DXW ir inovatīvs risinājums ēkām ar plakanu jumtu, kuru ir paredzēts izmantot kā terases grīdu. Šie logi ne tikai apgaismo telpas zem plakanā jumta, bet arī sniedz iespēju brīvi un droši pārvietoties pa šo jumtu, nebaidoties uzkāpt uz loga un nebojājot tā izskatu. Pastiprināta loga konstrukcija, pretslīdes slānis un laminēta antivandāļu stikla pakete padara šo logu par drošu un uzticamu produktu, kas paplašina jumta vai terases izmantošanas iespējas. Logs nodrošina optimālu telpu apgaismojumu un palīdz samazināt siltuma zudumus ēkā.

DROŠĪBA

Pastiprināta loga konstrukcija, pretslīdes slānis un laminēta antivandāļu stikla pakete padara logu par drošu un uzticamu produktu, pa kuru iespējams pārvietoties, nebaidoties uzkāpt arī uz stiklotās virsmas.

IETAUPĪJUMS

Virsgaismas logs plakaniem jumtiem ļauj mazināt siltuma zudumus telpā. Profilu iekšpusē atrodas siltumizolācijas materiāls, kas vēl vairāk uzlabo produkta siltumizolācijas rādītājus. DXW virsgaismas logos tiek izmantota energoefektīva divkameru antivandāļu stikla pakete ar siltumizolācijas koeficientu Ug = 0.5 m2/K.

Virsgaismas logi jumtu terasēm DXW, pa kuriem var staigāt

FAKRO ir saņēmi prestižo balvu “ICONIC AWARDS 2018: Innovative Architecture - Best of Best" par inovatīvo DXW virsgaismas logu plakaniem jumtiem, pa kuru var arī staigāt.

  • DXW DW6


    neverams
    • LUX loga klase 0,70 W/m²K loga siltuma caurlaidības koeficients U 0,5 W/m²K stikla paketes siltuma caurlaidības koeficients U 888.44(1xESG, 2xTVG)-Tg16Ar-4HT-Tg18Ar-66.2T stikla pakete argons inertā gāze + rūdīts ārējais stikls

Instrukcijas

Instrukcijas

Montāžas instrukcija:

Instrukcijas Montāžas filma
 

 

Instrukcijas Katalogi un brošūras