Dalies
Jauna virsgaismas logu sērija - modelis G

Jauna virsgaismas logu sērija - modelis G

Uzņēmums FAKRO paplašinājis savu virsgaismas logu klāstu plakaniem jumtiem ar jauna modeļa G logiem. Tajos izmantoti modeļu F un C uzlabojumi, nodrošinot augstu funkcionalitāti un lielisku apgaismošanas risinājumu. Šo logu dizains atbilst F modeļa logiem, kas 2016. gadā saņēmuši prestižo Red Dot Design balvu, bet to konstrukcija balstīta uz modeļa C logu bāzes. 

Lielisks dabiskā apgaismojuma avots

Modeļa G logi ļauj izgaismot telpas zem plakaniem jumtiem un nodrošināt svaiga gaisa ieplūšanu tajās. Virsgaismas logu ražošanā tiek izmantoi speciāli izstrādātas formas logu profili. Šo profilu izmantošana nodrošina tādu logu stiklojuma laukumu, kurš ir līdz 16% lielāks nekā citu ražotāju virsgaismas logos.

Augsta energoefektivitāte

Pateicoties inovatīvajai konstrukcijai, modeļa G logi nodrošina augstus energoefektivitātes rādītājus. Virsgaismas loga rāmis ir izgatavots no daudzkameru PVC profiliem. Profilu iekšpusē atrodas siltumizolācijas materiāls. Loga siltuma caurlaidības koeficients U ir 0.92 W/m2K, kas ir par 34% augstāks nekā konkurējošajiem risinājumiem.

Inovatīvs dizains

Stikla pakete ar melniem alumīnija profiliem veido mūsdienīgu dizainu. Plakanā stikla virsma un kvalitatīvā apdare šo iespaidu vēl vairāk pastiprina.

Uzmanība pievērsta drošībai

Lietošanas drošībai ir liela nozīme, tādēļ logi tiek piedāvāti ar laminētu P2A klases antivandāļu stikla paketi, kas nodrošina aizsardzību pret stikla lauskām tā plīšanas gadījumā. Iespējams pasūtīt arī logu ar P4 klases antivandāļu stikla paketi P4A.

Pieejami dažādi izmēri

Logi pieejami standarta izmēros no 60x60cm līdz 120x220cm. Papildus standarta izmēriem iespējams izgatavot jebkura izmēra logu robežās no 60x60cm līdz 120x120cm. Tas ļauj viegli nomainīt esošus nestandarta izmēra virsgaismas logus, kuri neatbilst mūsdienu siltumizolācijas prasībām.

Papildus interjera elements

Virsgaismas loga konstrukcija ļauj to aprīkot ar iekšējiem loga piederumiem, kas ļauj telpas pasargāt no intensīvas saules gaismas un kalpo arī kā dekoratīvs elements.