Dalies

FAKRO iegūst apbalvojumu BUDMA 2019 izstādē

Poznaņā notikušajā Starptautiskajā būvniecības un arhitektūras izstādē BUDMA 2019, kas notika no 12. līdz 15. februārim, tika pavadītas četras neticami interesantas dienas. FAKRO, kas ir otrais lielākais jumta logu un bēniņu kāpņu ražotājs visā pasaulē, ir bijis kopā ar BUDMA kopš paša pirmās izstādes un vienlaicīgi kopš uzņēmuma dibināšanas 1991. gadā.

BUDMA ir vissvarīgākais notikums būvniecības nozarē Polijā un viens no nozīmīgākajiem gadatirgiem Centrāleiropā un Austrumeiropā. Polijā organizētā izstāde dod iespēju vairāk nekā 1000 izstādes dalībniekiem prezentēt savus jaunākos produktus un inovatīvos risinājumus.

Tirdzniecības izstādes laikā FAKRO prezentēja visu savu produktu klāstu divos stendos: galvenajā un otrajā, speciāli jumiķiem paredzētajā. Viens no piedāvātajiem produktiem bija jaunās BSS Supreme garāžas durvis no INNOVIEW Line sērijas, kas ieguva MTP zelta medaļu.

Mūsu šī gada stends piesaistīja apmeklētājus ne tikai pateicoties plašajam produktu klāstam, bet arī to lieliskajai prezentācijai. FAKRO saņēma prestižo ACANTHUS AUREUS balvu par labāko stenda prezentāciju, kas atbilst uzņēmuma mārketinga stratēģijai.

“Mēs esam priecīgi, ka mūsu stends ir novērtēts, jo tajā lieliskai atklājās FAKRO filozofija. Logi rada skaikni ar dabu, tāpēc mežs dominēja mūsu izstāžu stendā. Prezentētie energotaupības produkti atbalsta videi draudzīgus risinājumus, savukārt ar viedtālruni kontrolējamie produkti rada īsta komforta sajūtu, ”- komentēja Sławomir Gawlik, FAKRO grupas mārketinga direktors.


Tiekamies Poznaņā nākamajā BUDMA izstādē!