FAKRO Starptautiskajā būvniecības izstādē Lasvegasā

FAKRO, viens no līderiem globālo jumta logu un bēniņu kāpņu tirgū, prezentēja savus top produktus Starptautiskajā būvniecības izstādē Lasvegasā, Nevadas štatā. Gadatirgus notika no 2019. gada 19. līdz 21. februārim. Nozīmīgu interesi radīja tādi uzlaboti risinājumi kā plakanais jumta logs DXW, uz kura droši var kāpt ar kājām, novatoriskais balkona logs FGH-V Galeria un arī LST šķērveida kāpnes.

NAHB IBS ir viens no pasaules lielākajiem ikgadējiem pasākumiem, kas demonstrē jaunākos un pieprasītākos būvizstrādājumu produktus un pakalpojumus.

Mūsu novatoriskie produkti piesaistīja daudzu apmeklētāju uzmanību. Mēs bijām patīkami pārsteigti ar lielo cilvēku skaitu, kas apmeklēja mūsu stendu. Mēs esam saņēmuši ļoti pozitīvas atsauksmes. Šī izstāde ir lieliska tikšanās vieta ar galvenajiem klientiem. Var droši teikt, ka tā bija veiksmīga tirdzniecības izstāde FAKRO America – tā par izstādi izsakās Waldemar Szalus, FAKRO America prezidents un izpilddirektors.

Apmeklētāji patiesi interesējās par plakaniem jumta logiem, piemēram, DRF plakanā jumta logu, FXC Curb stiprināto jumta logu un DXW plakano jumta logu, kas nodrošina pilnīgu drošību arī staigājot pa to. Tas ir ieguvis arī Vācijas Dizaina balvu 2019.

Turklāt mūsu apmeklētāji varēja apskatīt arī FGH-V Galeria balkona logu un LST šķēres kāpnes, kas nodrošina ērtu un drošu nokļūšanu bēniņos. Mazie kāpņu izmēri, kas ir iespējami, pateicoties unikālajai locīšanas sistēmai, ļauj kāpnes uzstādīt mazākos laukumos.