FAKRO prezentē jaunumus būvniecības izstādē BouwBeurs 2019

Būvniecības izstades BouwBeurs laikā no 4. līdz 8. februārim FAKRO prezentēja jaunākos izturīgu dienasgaismas logu risinājumus. Paralēli FAKRO rīkoja CONNECT - pasākumu, kurā FAKRO mājokļu sabiedrībām prezentēja pilnīgi jaunu koncepciju “Life Cycle Service”.

FAKRO Nīderlande prezentēja Utrehtas ēku izstādē savus jaunākos risinājumus, piemēram, jaunus preSelect2 logus ar eņģēm vērtnes vidū un augšdaļā, kuri ir atverami 45 ° leņķī, plakanos jumta logi, inovatīvos FGH-V Galeria balkona logus un jaunos INNOVIEW produktus.

INNOVIEW

Tā kā jaunie, vertikālie INNOVIEW logi ir tik atšķirīgi no citiem FAKRO standarta logiem, kas ir paredzēti slīpiem vai plakaniem jumtiem, tie piesaistīja lielu uzmanību izstādē. Tāpat daudzi apmeklētāji vēlējās apskatīt elektriskās bīdāmās durvis un tuvāk iepazīties ar šo jauno produktu. Mēs izmantojām apmeklētāju sniegto informāciju un izrādīto interesi, lai meklētu jaunus, interesantus pilotprojektus, caur kuriem varētu ieviest INNOVIEW Nīderlandes tirgū.

CONNECT

BouwBeurs laikā FAKRO organizēja arī online pasākumu Villa Jongerius, ikoniskā un vēsturiskā ēkā, kas atradās tieši blakus izstādes telpām.

Kopā ar partneri Renda FAKRO iepazīstināja mājokļu sabiedrības ar koncepciju Life Cycle Service. Intervijā FAKRO Nīderlandes tirdzniecības direktors Bart Peters stāstīja par šo jauno koncepciju: „Šīs koncepcijas galvenā ideja ir atbrīvot mājokļu sabiedrības no visiem aspektiem, kas saistīti ar FAKRO jumta logiem: no produktu piegādes un uzstādīšanas līdz pārstrādei un produktu kvalitātes saglabāšanai. Kad produkta dzīves cikls ir beidzies, FAKRO pats pārstrādās produktu un instalēs jaunu logu, šādi turpinotdzīves ciklu. ”