Dalies

FAKRO PRO programma profesionāļiem

Februāra sākumā FAKRO izplatītājs Beļģijā un Luksemburgā Albintra uzsāka savu jauno FAKRO PRO programmu jumiķiem un tirgotājiem, kas sastāv no trim lieliem notikumiem. Tie notika jaunajā izstāžu zālē un tajā piedalījās gandrīz 140 cilvēki, visi profesionāļi, kas interesējās par FAKRO un tā produktiem.

„Mēs esam izveidojuši FAKRO PRO profesionāļiem, un tā sauklis ir Mūsu panākumi ir jūsu panākumi (Our success ir your success). Tā ir vienkārša, bet visaptveroša programma, kas atbalsta jumiķus un izplatītājus piecos pamata līmeņos: pārdošana, noliktava, mārketings, serviss un zināšanas. Tā kā, būsim godīgi, mēs visi šajā lietā esam vienlīdz dziļi iekšā, mēs balstījāmies uz domu, ka, ja mēs palīdzēsim viens otram kā biznesa partneriem, mēs visi kopā arī palielināsim FAKRO produktu apgrozījumu. Un apmeklētāji ar lielu entuziasmu uzņēma gan šo filozofiju, gan programmu, kas nāk tai līdzi. Tagad mēs ceram turpināt to paplašināt, izmantojot mūsu reklāmas vietni www.fakropro.com un citas iniciatīvas.”- sacīja Albintra mārketinga un komunikāciju vadītāja Laurence De Bièvre.

Norisinājās divi pasākumi tirgotājiem un viens jumiķiem, kuru laikā klienti varēja uzzināt visu par jauno stratēģiju un izpētīt izstāžu zāli, vienlaikus baudot dzērienus un uzkodas. Vai arī Jums interesē apskatīt Albintra izstāžu zāli? To ir iespējams izdarīt šeit: http://www.fakro.be/nl/over-fakro/showroom/