Dalies
Robert Konieczny – FAKRO vēstnesis - FAKRO

Robert Konieczny – FAKRO vēstnesis

Ar prieku paziņojam, ka starptautiskais jumta logu un bēniņu kāpņu ražotājs FAKRO ir sācis sadarbību ar pasaules slaveno arhitektu, vairāku starptautisku konkursu laureātu Robert Konieczny. Konieczny sasniegumu vidū ir tādi apbalvojumi kā World Building of the Year 2016 starptautiskajās World Architecture Festival sacensībās un Best New Private House globālajā Wallpaper Design Awards 2017. Šai kampaņai, kurā piedalās Robert Konieczny, ir dots nosaukums “Light, shape, art.”

“Gaisma ir neatņemams mūsu dzīves elements, un, pateicoties FAKRO produktiem, tā var brīvi ieplūst mūsu mājokļos. Arhitekti rada formas, bet formas veidojas no dažādiem elementiem, tajā skaitā logiem. Mūsdienās produkti tiek ražoti, rūpējoties par katru detaļu, kā rezultātā tie paši par sevi jau līdzinās mākslas darbiem,” skaidro Sławomir Gawlik, FAKRO Group mārketinga vadītājs.

FAKRO un Robert Konieczny manifestā varam lasīt: Atbalstīt labu dizainu un materiālus. Neiziet uz kompromisiem par kvalitāti – mēs būvējam mājas cilvēkiem, nevis kāršu namiņus. Respektēt vidi – katra ēka ir tikai apkārtnes papildinājums. Izvēlēties attīstības virzienu, kas atbalsta modernu arhitektūru. Radīt, domājot par perfekciju, jo tas ir vienīgais veids, kā tēmēt augstāk un sasniegt vairāk.

“Gaisma, forma, māksla – šie vārdi ideāli apzīmē ne tikai FAKRO produkciju, bet arī moderno arhitektūru. Mēs lepojamies, ka Robert Konieczny ir mūsu vēstnesis,” komentēja Sławomir Gawlik.

 

 Vairāk info: LIGHT SHAPE ART