Inovācijas ir FAKRO veiktā izpētes darba un uzņēmuma attīstības sirds  - FAKRO

Inovācijas

Radoša pieeja maina pasauli.

Inovācijas ir FAKRO veiktā izpētes darba un uzņēmuma attīstības sirds. Savā modernajā izpētes centrā mēs vienmēr tiecamies radīt unikālus produktus un jaunus risinājumus. Papildus topSafe sistēmai, pie nozares vadošajiem uzlabojumiem
ir pieskaitāmi jumta logi preSelect® ar kombinēto atvēršanas sistēmu un jumta logi ar paceltu pagrieziena asi proSky®. Inovācijas ir kļuvušas par galveno kompānijas virzītājspēku, FAKRO ir vairāk nekā 100 patentu un to pieteikumu autors.

 

Jaunās paaudzes jumta logus preSelect ir iespējams atvērt gan pa loga augšējo, gan vidējo asi. Ar augšējām eņģēm logu iespējams atvērt no 0° līdz 35° leņķim attiecībā pret jumta plakni. Izmantojot vidējās eņģes vērtni var pagriezt pa vidējo asi par 180°. Atvēršanas mehānisms nodrošina stabilu loga vērtnes fi ksāciju jebkurā no izmantotajiem atvēršanas veidiem, kurus var mainīt ar loga kārbas sānos esošo slēdzi.

Okna uchylno-obrotowe preSelect

 

Balkona logam FGH-V Galeria ir divas vērtnes, kuras atverot izveidojas balkons. Augšējā vērtne paceļas uz augšu, bet apakšējā veras uz priekšu, līdz ar to rodas iespēja brīvi izmantot radušos balkona nišu. Balkona margas ir neatņemama apakšējās vērtnes sastāvdaļa. Aizverot apakšējo vērtni, balkona margas paslēpjas logā un nav redzamas virs jumta seguma. Margas tiek nosegtas ar loga ārējiem metāla profiliem, kuri tās aizsargā no netīrumiem un putekļiem. Līdz ar to margas nebojā mājas jumta vizuālo tēlu, aiz tām nekrājas netīrumi un lapas.

 

Okno dachowe Galeria

 

Jumta logu Secure ražošanā ir izmantota antivandāļu P2A klases stikla pakete, topSafe sistēma, rokturis ar bloķēšanas mehānismu, kā arī izmantoti novatoriski konstruktīvie risinājumi, kuri novērš iespēju nesankcionēti izņemt no loga stikla paketi. Līdz ar to loga drošības paaugstināšanai nav nepieciešams izmantot papildu slēdzenes.

Bezpieczne okna Secure

 

FAKRO elektriskā ārējā markīze ir ērti lietojama. Ar tālvadības pulti markīzes audumu iespējams atritināt un saritināt līdz jebkuram vēlamajam stāvoklim. Mūsu ārējā markīze ir pilnībā automātiska, audums atritinās brīdī, kad saule spīd tieši uz loga stikla un aizritinās, kad sauli sedz mākoņi, koku zari vai citi priekšmeti.

Markiza elektryczna

 

  Risinājumi, ko nepiedāvā citi