Nawiewniki

Ventilācijas vārsta uzbūve

Ventilācijas vārsta uzbūve

Automātiskais ventilācijas vārsts V40P

Atrodas rāmja augšējā daļā. Automātiskā ventilācijas vārsta V40P gaisa caurplūdes intensitāte, atkarībā no loga platuma, ir līdz 49m³/h ar nosacījumu, ka gaisa spiedienu starpība ir 10 Pa. Ventilācijas vārsts V40P, automātiski regulējot gaisa ieplūdes intensitāti, nodrošina optimālu telpā ieplūstošā gaisa daudzumu. Ierobežojot ieplūstošā gaisa daudzumu ziemas laikā, automātiskais ventilācijas vārsts palīdz saglabāt telpās komfortu un mājīgumu, kā arī ietaupa līdzekļus telpu apsildīšanai.

 

Ventilācijas vārsta uzbūve

Ventilācijas vārsts V35

Atrodas rāmja augšējā daļā. Ventilācijas vārsts V35 ir manuāli regulējams un pie maksimālā atvēruma tā gaisa caurplūdes intensitāte, atkarībā no loga platuma, ir līdz 41m³/h ar nosacījumu, ka gaisa spiedienu starpība ir 10 Pa. Ņemot vērā papildventilācijas vārsta lielo gaisa caurplūdes intensitāti, ievērojami samazinās kondensāta veidošanās iespējamība gadījumos, ja telpā ir paaugstināts gaisa mitrums.

 

Ventilācijas vārsta uzbūve

Ventilācijas vārsts V10

Atrodas rāmja augšējā daļā. Ventilācijas vārsts V10 ir manuāli regulējams un pie maksimālā atvēruma tā gaisa caurplūdes intensitāte, atkarībā no loga platuma, ir līdz 9m³/h ar nosacījumu, ka gaisa spiedienu starpība ir 10 Pa. Vārsta konstrukcija nodrošina lielisku fitrāciju un skaņas izolāciju. Šis vārsts izmantojams telpās ar labu ventilāciju. Tiek izmantots logos FTS-V.