Rozwiązania FAKRO

Risinājumi, ko nepiedāvā citi

Najwyższa jakość produktów FAKROPapildus lielajam uzsvaram uz produkcijas estētiskajām īpašībām, jebkuram FAKRO produktam ir jābūt apveltītam ar visaugstāko izturību. FAKRO jumta logiem ir efektīvi jākalpo visskarbākajos vides apstākļos un jāatbilst standartiem, kurus citi ražotāji vai nu nepiedāvā vai kuru ieviešana ir bijusi lēna un neefektīva.

 

 

 

 

sistēma, kurai šobrīd tiek kārtots patents, piedāvā īpašas slēdzenes, kuras izmanto FAKRO jumta logiem, lai aizsargātu to stikla paketes pret nesankcionētu izņemšanu. Citi ražotāji var piedāvāt tikai laminēta stikla paketi, kuru var vienkārši izņemt, atskrūvējot loga ārējos profilus.

FAKRO CITI LOGI
Okna FAKRO Inne oknaInne okna

Jumta logu stūru aizsardzība ir nākamā patenta pieteikuma temats. Logu profi lu savienošanas tehnoloģija ļauj FAKRO jumta logiem darboties pat visekstrēmākajos laika apstākļos. Atšķirībā no citu konkurentu jumta logiem (īpaši baltajiem logiem), FAKRO logu stūros plaisas neveidosies.

Estetyka okien FAKRO

 

„Profi  “ klases jumta logiem ir stikla paketes papildus blīvējums, kas uzlabo loga hermētiskumu pat visekstremālākajos laika apstākļos, kā arī uzlabo jumta loga akustiskos rādījumus.

 

Ciepła ramka dystansowa TGI

 

Siltais distances rāmītis TGI ievērojami samazina aukstuma tiltiņa veidošanās iespēju. Līdz ar to samazinās kondensāta veidošanās iespēja uz stikla vai koka, tas savukārt palielina loga koka daļu izturību.

 

 

 

 

Próżniowa impregnacja drewna

Impregnēšana vakuuma kamerā ir vairākas reizes efektīvāka par impregnēšanu ar iegremdēšanas metodi. FAKRO logus impregnējot vakuumā, impregnāts iesūcas dziļi koksnē un nodrošina pastāvīgu koksnes aizsardzību. Pēc impregnēšanas logi tiek pārklāti ar izturīgas lakas kārtām.

 

 

 

  Ecology