Inovatīva ThermoPro tehnoloģija

Inovatīva tehnoloģija

Inovatīva tehnoloģija

Inovatīva tehnoloģija

PROFI un LUX klases jumta logi izgatavoti, izmantojot thermoPro tehnoloģiju, kuras ietvaros ieviestie risinājumi izlabo loga kvalitāti un parametrus. ThermoPro tehnoloģija palielina loga energoefektivitāti un izturību, garantē hermētiskumu un atvieglo uzstādīšanu.
 

Inovatīva tehnoloģija

Inovatīva tehnoloģija


 Labāka logu siltumizolācija
 

ThermoPro tehnoloģijas izmantošana ļauj samazināt siltuma zudumus un ietaupīt uz apkures rēķiniem. Logiem ir jaunās paaudzes siltumatstarojošais pārklājums uz stikla un siltumizolācijas uzlikas vērtnes apakšējos stūros.

 
Inovatīva tehnoloģija

Inovatīva tehnoloģija Palielināta koksnes izturība pret mitrumu

Loga kārbas stūros ir speciāli kanāli ūdens tvaiku veidotā kondensāta novadīšanai. Pa šiem kanāliem aizplūdīs arī ūdens, kas var pakļūt zem loga ārējiem alumīnija profiliem tad, ja tie ir bojāti. Līdz ar to loga koka profili ir pasargāti no paaugstināta mitruma radītajiem bojājumiem.

 

Inovatīva tehnoloģija

Inovatīva tehnoloģija Augsts loga hermētiskums

Logi, kuru izgatavošanā izmantota thermoPro tehnoloģija, atbilst 3. vai 4. – visaugstākajai hermētiskuma klasei saskaņā ar normu EN12207. Līdz ar to caur šiem logiem ievērojami samazinot nekontrolētu gaisa ieplūšanu telpā. Tas ir īpaši būtiski mehāniskās ventilācijas gadījumā.

 
Inovatīva tehnoloģija

Inovatīva tehnoloģija Atvieglota montāža
Jaunie montāžas kronšteini atvieglo jumta loga uzstādīšanu un palielina loga regulēšanas iespējas loga uzstādīšanas laikā. Logu montāžā tiek izmantotas Torx skrūves.