Zastosowanie okien dachowych

Jumta logu pielietojums

Standarta projekti

Jumtos iebūvēti logi ir populārs risinājums, kas bieži tiek izmantots mūsdienu celtniecībā. Jumta logi padara telpas gaišas, paver skatu uz ārpusi un ļauj vēdināt bēniņu telpas. Jebkuru bēniņu telpu iespējams aprīkot ar jumta logiem atbilstoši telpas specifikai un pasūtītāja vēlmēm. Pateicoties modeļu dažādībai un vieglajai uzstādīšanai, tie bieži tiek izmantoti mājokļu būvniecībā.

Typowe realizacje Typowe realizacje
 

Nestandarta risinājumi

Daudzi investori un arhitekti cenšas rast oriģinālus risinājumus un individuālu stilu. Izvairoties no standarta risinājumiem, iespējams izveidot jumta logu risinājumus atbilstoši dažādiem arhitektūras stiliem. Tie tiek izmantoti ne vien bēniņos, bet arī pirmā stāva telpām, izgaismojot neparastus projektus.

Niestandardowe rozwiązania Niestandardowe rozwiązania

 

Arhitekti vienmēr meklē jaunus risinājumus un idejas. Jumta logus iespējams izmantot ne vien dažādos nestandarta izmēros, bet arī netradicionālās kombinācijās. Jumta logus izmanto galvenokārt dabiskā apgaismojuma nodrošināšanai, tādā veidā iegūstot individuālu noskaņu attiecīgajā telpā.
 

Architektura Architektura

Arhitekti cenšas neizmantotu telpu pārvērst dzīvošanai ērtā vidē. Mūsdienās bieži vien tiek atjaunotas vecas, aizmirstas industriālās celtnes. Ar jumta logu palīdzību šajās rūpnieciskajās zālēs tiek izveidotas mājīgas dzīvojamās vai publiskās telpas.