Co nas wyróżnia

Kas padara FAKRO logus labākus par citiem?

FAKRO jumta logi lieliski iekļaujas mansarda telpu interjerā. Dažādas konstrukcijas logi ir izmantojami atbilstoši katras telpas vajadzībām. Logus var apvienot grupās, lai panāktu lielāku stiklojuma laukumu. Jau 25 gadus FAKRO, rūpējoties par klientu vajadzībām visā pasaulē, piedāvā visaugstākās kvalitātes produktus. Katru gadu ražošanā ieviešot novatoriskus risinājumus, FAKRO ceļ jumta logu kvalitāti un pilnveido funkcionalitāti. Tas tiek darīts, lai katrs klients atrastu sev vispiemērotāko risinājumu, kurš vispilnīgāk atbilstu viņa prasībām.

 

Energooszczędna konstrukcja      

Energoefektīva konstrukcija

Jumta loga FTT U8 Thermo īpašā konstrukcija padara to par visenergoefektīvāko jumta logu pasaulē ar viengabala stikla paketi. Loga siltuma caurlaidības koeficients Uw = 0,58W/m²K. Šie logi vislabāk saglabā siltumu telpās.

Automātiskā ventilācijas vārsta V40P izmantošana FAKRO jumta logos nodrošina optimālu telpā ieplūstošā gaisa daudzumu. Ierobežojot ieplūstošā gaisa daudzumu ziemas laikā, automātiskais ventilācijas vārsts palīdz saglabāt telpās komfortu un mājīgumu, kā arī ietaupa līdzekļus telpu apsildīšanai.
 

Duża ilość naturalnego światła

Vairāk dabiskā apgaismojuma

FAKRO jumta logi nodrošina pietiekamu telpas apgaismojumu. Loga profilu forma un ventilācijas vārsta novietojums loga kārbas augšdaļā ļauj telpās ieplūst daudz dabiskās gaismas

Wzmocniona konstrukcja okna – system topSafe

Pastiprinātas konstrukcijas logi – TopSafe sistēma

Jumta logiem ir jāgarantē iedzīvotāju drošība un jāaizsargā telpas no nesankcionētas iekļūšanas tajās. Patentētā TopSafe sistēma ievērojami samazina iespēju ielauzties caur jumta logu, kā arī novērš iespēju tam nejauši atvērties, ja uz loga ir uzkāpts, piemēram, jumta apkopes darbu laikā. TopSafe sistēmas galvenās priekšrocības:

  • inovatīva eņģu stiprinājumu konstrukcija;
  • pilnveidots loga roktura mehānisms, kurš garantē drošāku vērtnes noslēgšanu;
  • papildu metāla profils vērtnes apakšējā daļā, kurš nodrošina lielāku aizsardzību pret nesankcionētu loga atvēršanu.
Automatyczny nawiewnik V40P

Automātiskais ventilācijas vārsts V40P

Augstu FAKRO jumta loga funkcionalitāti nosaka arī automātiskais ventilācijas vārsts V40P, kurš nodrošina optimālu telpā ieplūstošā gaisa daudzumu. Automātiskais ventilācijas vārsts palīdz saglabāt telpās komfortu un mājīgumu, kā arī ietaupa līdzekļus telpu apsildīšanai. Atvērts ventilācijas vārsts ir pasargāts no mitruma iekļūšanas telpās pat spēcīga vēja gadījumā, tas ierobežo arī kukaiņu iekļūšanu iekštelpās.

Koksnes kvalitāte

Jumta logu koka detaļas izgatavo no augstvērtīga, pa slāņiem līmēta priedes koka, impregnē vakuuma kamerā un pārklāj ar ekoloģisku, caurspīdīgu akrila laku, kura saglabā koka tekstūru. Koksne tiek iegūta no FSC sertificētiem avotiem. Koka jumta logi ir piemēroti telpām ar zemu mitruma līmeni.

Logi virtuvēm, vnnasistabām un mitrām telpām

Telpām ar paaugstinātu mitruma līmeni FAKRO piedāvā divu veidu logus - koka logus, kas klāti ar baltu poliuretānu vai plastikāta jumta logus, kas pieejami baltā, zelta ozola vai priedes koka tonī. FAKRO jumta logu PVC profili saskaņā ar ES normu EN 12608 atbilst augstākās A klases prasībām.

Siltie distances rāmīši

Daudziem jumta logiem tiek izmantoti metāla rāmīši stiklu atdalīšanai, kas var radīt kondensātu, veidojoties aukstuma tiltiņiem starp tiem. FAKRO izmanto tikai siltos rāmīšus, lai šī citviet aktuālā problēma neskartu mūsu produkciju.

Vienkārša uzstādīšana

Mūsu uzstādīšanas sistēma pieļauj logu uzstādīšanu gan uz spāres, gan uz latas.