Jumta logu klases - FAKRO

Jumta logu klases

Jumta logi ir vizuāli līdzīgi, taču daudzos aspektos atšķiras. To atšķirības nosaka ne tikai siltumizolācijas vai akustikas parametri. Ļoti svarīgs jautājums ir logu konstrukcija, dažāda veida apsardzes un siltumizolācijas sistēmas, izmantotā stiklojuma tips vai papildu aprīkojums. Tieši šie elementi nosaka jumta logu izmantošanas komfortu. Ērtākai identificēšanai FAKRO jumta logi ir sadalīti trīs klasēs: STANDARD, PROFI un LUX.
 

 

STANDARD

STANDARD klases produkti pilda galvenās jumta logu funkcijas - apgaismo telpas, nodrošina to vēdināšanu un sniedz iespēju pārredzēt apkārtni. Tiem ir labas siltumizolācijas un skaņas izolācijas īpašības, kā arī FAKRO produktiem raksturīgā augstā kvalitāte. Šie logi cenas ziņā ir piederīgi ekonomisko produktu grupai un tie tiek plaši izmantoti būvniecībā.

 

PROFI

PROFI klases produktus raksturo uzlaboti tehniskie parametri un augsta funkcionalitāte. Šiem produktiem ir augstāka energoefektivitāte, paaugstināta drošība pret ielaušanos un automātiskais papildventilācijas vārsts. PROFI klases logi - tā ir augsta kvalitāte par konkurētspējīgu cenu.

 

LUX

LUX klases jumta logus raksturo visaugstākā kvalitāte un funkcionalitāte, kā arī lietošanas komforts. Daudzi šo pro-duktu ražošanā izmantotie unikālie risinājumi ir aizsargāti ar patentiem un tie ir atstājuši būtisku ietekmi uz jumta logu funkcionalitāti un lietošanas komfortu. Vislabākie siltuma caurlaidības koeficienti, augsta drošība un vizuālā estētika nosaka to, ka šie logi ir pieskaitāmi augstākajai klasei un izpilda visaugstākās klientu prasības. LUX klases logi ir unikāli, novatoriski produkti, kādus nepiedāvā citi ražotāji.