Electric awning blind AMZ

Ārējā markīze ar elektrisko vadību AMZ Z-Wave un AMZ Solar

Elektriski vadāmā ārējā markīze apvieno efektīvu aizsardzību no karstuma un lietošanas ērtību. Tā kā markīzes absorbē saules starojumu jau pirms stikla un emitē siltumu uz ārpusi, tās daudz labāk par iekšējiem piederumiem pasargā telpas no sakaršanas saulainās dienās. Tajā pat laikā tās ļauj telpā ieplūst dabiskajam apgaismojumam un nodrošina apkārtnes pārredzamību. Turklāt tas, ka markīze atrodas ārpusē, nesamazina loga stiklojuma laukumu.

Ārējā markīze aizsargā no saules siltuma 8 reizes efektīvāk nekā iekšējie jumta logu piederumi.

Ar tālvadības pulti regulējama pilnībā automātiska markīze atkarībā no izvēlētā caurredzamības līmeņa nodrošina izcilu bēniņu telpas aizsardzību pret pārkaršanu.

Elektriski vadāmās markīzes nodrošina īpašu lietošanas ērtumu. Pēc uzstādīšanas pietiek vien nospiest tālvadības pults pogu vai vadības slēdzi un markīzes acumirklī aizklāj jumta logu. Tās iespējams apstādināt jebkurā pozīcijā. Ar markīzes palīdzību viegli kontrolēt bēniņu telpas temperatūru atkarībā no laika apstākļiem. Pieejamas ar elektrību vai saules enerģiju darbināmas markīzes.

Pieejamas divu veidu elektriski vadāmās markīzes:

 • AMZ Z-Wave kontrolē ar tālvadības pults vai sienas slēdža palīdzību bezvadu radiosignālu sistēmā Z-Wave. Avārijas gadījumā markīzi iespējams vadīt ar tajā esošās apkopes pogas palīdzību. Tā darbojas no elektrības tīkla un ir savietojama ar citām ierīcēm, kas darbojas Z-Wave sistēmā.
 • AMZ SOLAR darbojas no saules enerģijas. Automātiska markīzes vadība (inteliģentā sistēma kontrolē markīzi atkarībā no saules intensitātes), - intensīvas saules starojuma laikā markīze automātiski atveras, bet mākoņainā laikā automātiski aizveras. Markīzes darbina iebūvēts bateriju komplekts, ko uzlādē saules panelis.*

*Solar tipa elektriskās markīzes ir piemērotas telpām, kuru saules paneļi ir novietoti pretī saulei. Iesakām uzstādīt šīs markīzes uz ēku dienvidu, austrumu vai rietumu puses jumtiem. To uzstādīšana ziemeļu pusē var veicināt bateriju izlādi un traucēt markīzes darbību. Lai nodrošinātu markīzes automātisko darbību, saules paneļiem ir jāatrodas tiešos saules staros.

 

 • AMZ Z-Wave


  AMZ Z-Wave vada ar sienas slēdzi vai tālvadības pulti, elementu barošanai nepieciešams 15V DC spriegums

   

 • AMZ Solar


  AMZ Solar žalūzijas regulē ar tālvadības pulti. To komplektācijā ietilpst elektromotors un akumulators, kura uzlādēšanai kalpo žalūziju korpusā ievietotās saules baterijas

   

 

Kur pirkt?

Apraksts

Elektriski vadāmās markīzes nodrošina īpašu lietošanas ērtumu. Pēc uzstādīšanas pietiek vien nospiest tālvadības pults pogu vai vadības slēdzi un markīzes acumirklī aizklāj jumta logu. Tās iespējams apstādināt jebkurā pozīcijā. Ar markīzes palīdzību viegli kontrolēt bēniņu telpas temperatūru atkarībā no laika apstākļiem. Pieejamas ar elektrību vai saules enerģiju darbināmas markīzes.

Elektriski vadāmās markīzes ir pieejamas arī šādās versijās:

 • AMZ Electro 230 – darbojas no elektrības tīkla un tiek vadīta ar sienas slēdzi (komplektācijā neietilpst). Markīzei nav nepieciešams cits enerģijas avots – pietiek ar enerģiju no 230V mājas elektrības tīkla.
 • AMZ Electro Solar – darbojas no saules paneļa (baterija iekļauta komplektācijā) un tiek vadīta ar sienas slēdža palīdzību. Vajadzības gadījumā markīzi iespējams vadīt ar tajā esošās apkopes pogas palīdzību.

Raksturojums

 • Efektīva aizsardzība pret saules siltumu.
 • Tiek uzstādīta loga ārpusē, tādēļ nesamazina stiklojuma platību.
 • Aizsardzība pret intensīvu gaismu, ļaujot izvēlēties tās līmeni un būtiski nesamazinot apkārtnes pārredzamību.
 • Aizsardzība pret kaitīgo UV starojumu.
 • Aizsardzība pret kaitīgajiem gaismas atspīdumiem, kas īpaši svarīga, strādājot ar datoru.
 • Efektīvs apēnojums arī tad, ja logs ir puspievērts.
 • Lietainā laikā samazina lietus radītos trokšņus.

 

awning blind

Markīze izgatavota no izturīga stikla šķiedras auduma, kas atvaira atmosfēras ietekmi. Markīzes audumu ar atsperes palīdzību var sarullēt un paslēpt alumīnija kasetē, ko montē uz loga augšmalas. Auduma malās iestrādāta speciāla lenta, kas novērš tā izkrišanu no vadulām. Šāds savienojums palielina noturību pret vēju. Risinājums spēj izturēt pretvēja brāzmas līdz 120 km/h un sānvēju līdz 220 km/h. 

 

 

 

 

 

 

Pieejamās krāsas un materiāli

AMZ Z-Wave, AMZ Solar markīzes pieejamas divās grupās:

 • Grupa I - dažādās krāsās (audums ar 10% caurredzamību)
 • Grupa II - divās krāsās (audums ar 1% caurredzamību)

 

Caurredzamība 10% - markīzes Grupa I

Effect of relative clearance 10%

 

Caurredzamība 1% - markīzes Grupa II

Effect of relative clearance 1%

 

Grupa I

Grupa II

Instrukcijas