Non-Standard windows

Nestandarta logi

Curved Window

Liekti juma logi

Liektiem jumta logiem ir atbilstoši jumta rādiusam liekta loga kārba, loga vērtne un stikla pakete. Šiem logiem eņģes atrodas vērtnes vidusdaļā, bet rokturis tās apakšējā daļā. Logu izgatavošanai tiek izmantoti inovatīvi risinājumi un tehnoloģijas. Šis nestandarta produkts tiek izgatavots pēc individuāla pasūtījuma.

 

Conservation Windows

Konservācijas logi

FAKRO konservācijas logi ar dekoratīvu plāksni ir paredzēti uzstādīšanai vēsturiskās ēkās vai arī jaunās ēkās, kuras ir stilistiski pietuvinātas vēsturiskajām. Vērtnes vidū vertikāli uzstādīta dekoratīva plāksne, kas to sadala divās daļās. Ārējās apmales un dekoratīvā plāksne ir melnā krāsā un labi sader ar senlaicīgiem jumta segumiem. Šiem jumtiem piemīt visas FAKRO jumta logu priekšrocības un tie ir pieejami dažādās versijās, ar eņģēm vērtnes vidū, augšdaļā vai sānos.

 

Non-standard Shapes

Nestandarta formas

FAKRO jumta logus iespējams izgatavot jebkādā formā. To stiklojums sastāv no rūdītas ārējās un iekšējās rūts ar zemu emisijas pārklājumu 4H-16-4HT. Visi šie logi ir neverami. Pasūtot nestandarta logu, nepieciešams norādīt jumta slīpumu un klājuma veidu. Logu zīmējumiem jāietver visas dimensijas un iekšējos leņķus. Pasūtījumā jānorāda arī, vai logs tiks uzstādīts atsevišķi vai kombinācijā ar citiem logiem.

 

Non-standard Metal Covering

Nestandarta apdare

Loga apmales un pieslēgumu iespējams izgatavot ne vien no alumīnija, bet arī no titāna cinka vai vara atbilstoši klienta prasībām.

 

Instrukcijas

 

 ​Montāžas filmas:

 

    Katalogi un brošūras: