Light tunnel with rigid light transmitting tube SRT

Kupolveida gaismas tunelis ar fiksētu cauruli SRD

SRD-_ ar fiksētu gaismu atstarojošu cauruli.

Kupolveida gaismas tunelis ar fiksētu cauruli SRD

Jaunā gaismas tuneļa dizaina raksturojums :

  • aptuveni par 10% augstāks siltuma caurlaidības koeficients, salīdzinot ar gaismas tuneļa modeli ar kupolu
  • integrēts pieslēgums gaismas tuneļa ātrākai uzstādīšanai.

Gaismas tunelis SRD sastāv no jumta elementa, trīs 61 cm garām izgaismošanas caurulēm SRM, elkoņa SRK, griestu rāmja, prizmatiska gaismas izkliedētāja un montāžas komplekta. Visu savienoto sekciju kopējais garums taisnā līnijā ir 2.1m (SRD 550 – 1.8m).

 

 

Kur pirkt?

Raksturojums

  • FIKSĒTA GAISMU ATSTAROJOŠA CAURULE - Caurule izgatavota no alumīnija un pārklāta ar efektīvu, sudrabu saturošu un gaismu atstarojošu (98%) slāni (salīdzinot ar jaunu spoguli, kura gaismas atstarošanas koeficents ir 90-95%). Minimālie zudumi gaismas pārvades procesā ļauj izmantot pat 12 m garus SRD gaismas tuneļus. Montāžas laikā nav nepieciešams samazināt izgaismošanas caurules garumu, jo tā ir izveidota pēc teleskopa principa, atliek vienu cauruli iebīdīt otrā un panākt vēlamo kopējo garumu.
  • ELKONIS - Ar elkoņa SRK palīdzību iespējams mainīt caurles uzstādīšanas leņķi no 0° līdz 30°. Gaismas tuneļiem SRD elkonis SRK pieejams pēc klienta izvēles.
  • JUMTA ELEMENTS - tas sastāv no vakuumā piesūcināta koka rāmja, savienots ar 0.6 mm biezu lokšņu metāla alumīnija atloku RAL 7022 tonī un no 3 mm bieza, pret UV stariem izturīga polikarbonāta kupola.
  • GRIESTU RĀMIS - jaunais griestu rāmis izgatavots no organiskā stikla un aprīkots ar gaismu izkliedējošu elementu. Tā vāks izgatavots no efektīva matēti balta polistirola. Plakano gaismas tuneļu griestu elementi, salīdzinot ar gaismas tuneļiem, kas aprīkoti ar kupolu, ir noapaļotākas formas.

Gaismas tuneļa SRD šķērsgriezums:

 Light tunnel with rigid light transmitting tube SRT

Instrukcijas

  Montāžas instrukcijas:

 ​Montāžas filmas:

 ​Katalogi un brošūras: