Z-Wave roof windows

Z-Wave jumta logi

Jaunais jumta logs Z-Wave nodrošina maksimālu komfortu bēniņu telpās. Tas ir svarīgs un neatņemams elements  jebkuras viedās mājas Z-Wave bezvadu sistēmā.

Jumta logi ar eņģēm vērtes vidū jau rūpnīcā ir aprīkoti ar ierīcēm, kas ļauj tos atvērt un aizvērt attālināti, kā arī ar piederumiem, kas darbojas, izmantojot tālvadības pulti. Logus var darbināt no jebkuras vietas telpā. Z-Wave logi ir īpaši ieteicami telpām, kur logi ir uzstādīti augstu virs lietotāju galvām, tādējādi apgrūtinot piekļuvi tiem. Tas padara šos logus par perfektu elementudažādiem  nestandarta arhitektūras projektiem, nodrošinot dažādas interjera dizaina iespējas. FTP-V Z-Wave logs ir izgatavots no koka dabīgā krāsā, to var izmantot viss bēniņu telpām.

Jumta logs FTU-V Z-Wave ir koka konstrukcija baltā krāsā, trīskārt pārklāta ar akrila laku, nodrošinot izturīgu un pilnīgi gludu logu profilu apdari. Tas ir ieteicams telpām ar periodiski paaugstinātu mitruma līmeni, piemēram, virtuvēm vai vannas istabām.

Z-Wave roof windows

Motors ar 24 cm attālumu ļauj atvērt un aizvērt vērtni. Strāvas padeves pārtraukuma, loga uzstādīšanas vai ārējās rūts mazgāšanas gadījumā to var atvērt un aizvērt arī manuāli. Lai to panāktu, ir nepieciešams pagriezt rokturi par 90 grādiem, šādi atvienojot motoru no vērtnes.

 

Z-Wave roof windows"Inteliģentais" lietus sensors lietus gadījumā automātiski uzsāk aizvēršanas funkciju. Sensors nodrošina drošu bēniņu telpas izmantošanu neatkarīgi no laika apstākļiem. Logā ir pilna elektroinstalācijas sistēma. Viss, kas tam nepieciešams, ir viena kabeļa pievienošana 230 V tīklam. Visa integrētā logu vadības sistēma (barošanas bloks un motori) atrodas zem estētiska alumīnija pārsega, kas uzstādīts vērtnes apakšējā daļā.

 

Z-Wave roof windowsLogs ir aprīkots ar 12 V kontaktiem, kas ļauj ērti uzstādīt elektriskos piederumus: ARF Z-Wave aptumšojošās žalūzijas, ARP Z-Wave ruļļveida žalūzijas vai AJP Z-Wave žalūzijas, kā arī ARZ Z-Wave ārējās ruļļveida žalūzijas. Šie piederumi tiek darbināti, izmantojot to pašu tālvadības pulti. Visa elektroinstalācijas sistēma šajā logā ir uzstādīta tā, lai tā lietotājam paliktu neredzama.

 

FTP-V Z-Wave jumta logs, izņemot integrēto elektrisko sistēmu, tiek ražots tāpat kā jebkurš cits standarta FTP-V jumta logs ar eņģēm vērtes vidū. Tas ir aprīkots ar automātisko ventilācijas vārstu V40P, kas nodrošina pastāvīgu optimālā gaisa daudzuma ieplūšanu telpā. Logs tiek ražots, izmantojot konstrukcijas nostiprināšanas sistēmu topSafe, kas nodrošina paaugstinātu pretestību pret ielaušanos.

Loga uzstādīšana ir identiska jeburam citam  standarta FAKRO logam ar eņģēm vērtes vidū.

Instrukcijas

 

  Montāžas intrukcijas:

  Lietotāja instrukcijas:

  Programmēšanas instrukcijas:

 ​Montāžas filmas:

 ​Katalogi un brošūras:

 

Z-Wave elektriskās shēmas