Electric control

Z-Wave sistēma

Z-Wave bezvadu sistēma

FAKRO produkti ir aprīkoti ar revolucionāro radiosignālu sistēmu Z-Wave. Šis bezvadu protokols tiek izmantots mājsaimniecībā izmantojamo elektroierīču vadīšanai.

Kā viens no inovatīvākajiem Polijas uzņēmumiem, FAKRO savus produktus aprīko ar revolucionāro radiosignālu sistēmu Z-Wave.

Bezvadu elektrovadības sistēma

Tas dod iespēju apvienot vienā tīklā dažādas elektroierīces, piemēram, apgaismojumu, termostatus, signalizācijas sistēmas, tālruņus, datorus, gaisa kondicionēšanas sistēmas, kā arī elektriski vadāmos logus un to piederumus. Šobrīd jau vairāk nekā 200 mājsaimniecībā izmantojamo elektroierīču ražotāju (tai skaitā Intel, Panasonic, Apple, General Electric) produkti ir darbināmi ar Z-Wave sistēmas palīdzību.

Šī sistēma ir arī ideāli piemērota atsevišķiem būvelementiem, piemēram, FAKRO jumta logiem, Wayne-Dalton garāžas durvīm, Danfoss apkures sistēmām vai Osram apgaismes ierīcēm. Visas FAKRO elektriskās ierīces ir aprīkotas ar elektronisko moduli, kas ietver Z-Wave mikročipu. Tas ļauj apvienot vienā tīklā produktus ar Z-Wave moduli un vadīt tos ar bezvadu klaviatūras, tālvadības pults, mobilā telefona vai interneta palīdzību.

FAKRO produktus iespējams apvienot, izmantojot Z-Wave tīklu. Šajā sistēmā var darboties Z-Wave jumta logi, standarta jumta logi, kuru apkalpošanai izmanto elektomotorus ar  Z-Wave moduli, kā arī ārējās ruļļveida žalūzijas ARZ Z-Wave un jumta logu iekšējie piederumi AJP Z-Wave, ARF Z-Wave, ARP Z-Wave.

Z-Wave sistēmu ir vienkārši iemontēt, paplašināt un apkalpot. Lai ieviestu Z-Wave sistēmu, nav nepieciešami procesori vai komunikāciju kabeļi starp elektriskajām ierīcēm, tādēļ ievērojami samazinās montāžai nepieciešamais laiks un izmaksas. Sistēmu var ierīkot pa soļiem atbilstoši būvniecības stadijām, kā arī jau gatavās ēkās.

Sistēmas darbības apraksts

SYSTEM FUNCTIONING DESCRIPTIONSistēma darbojas, pateicoties signāla "maršruta plānošanai". No vadības ierīces (piemēram, tālvadības pults) ir uzstādīts maršruts, kas nodrošina to, ka visas komandas sasniedz pareizo ierīci un tā izpilda nepieciešamo darbību.

Ja radioviļņu ceļā rodas kāds šķērslis un signāls nespēj sasniegt ierīci, kurai dota komanda, Z-Wave sistēma meklē jaunu maršrutu uz šo ierīci. Tas tiek veidots caur citām ierīcēm, kas pieslēgtas Z-Wave tīklam. Tieši šī iemesla dēļ sistēma ir tik droša un uzticama.