Flashings

Pieslēgums ESV DUO, EZV-A DUO

Apraksts

Jaunais FAKRO DUO pieslēgums ir speciāls risinājums, kas ļauj savienot divus blakus uzstādītus logus, izmantojot dekoratīvo spāri XR_. Pieslēgums E_V 18 DUO ļauj uzstādīt logus ar minimālo attālumu 18 mm starp tiem, izmantojot dekoratīvo spāri XR_18. Ja logiem paredzēts izmantot ārējās ruļļveida žalūzijas, ieteicams izmantot E_V 40 DUO pieslēgumu, kas nodrošina 40 mm attālumu starp logiem. Logi no iekšpuses tiek savienoti, izmantojot dekoratīvo spāri XR_40. DUO pieslēgumam augšpusē un apakšpusē ir kopīgs abus logus savienojošs elements, kas veido vienotu motāžas daļu. DUO pieslēgumi pieejami gan ESV DUO versijā gludiem jumta segumiem, gan EZV-A DUO versijā profilētiem jumta segumiem.

Mūsu produktu klāstā pieejamas arī dekoratīvās līstes XR_100, kas ļauj uzstādīt logus 100 mm attālumā vienu no otra. Šādos savienojumos tiek izmatotas standarta mduļu sistēmas, kas sastāv no, piemēram, KSV-1 un KSV-3 vai KZV-P-1 un KZV-P-3. Komplekso pieslēgumu izvēle ir atkarīga no jumta seguma veida.

Pieslēgums ESV DUO, EZV-A DUO

Pieslēguma elementi

Pieslēgums sastāv no četriem galvenajiem elementiem (kopīgs apakšējais elements, kas savieno divus logus, divi sānu un viens augšējais elements abiem logiem). Pieslēguma apakšējā daļa ar elastīgu priekšautu, kura apakšpusē pielīmēta plastiklāta masa, tādā veidā nodrošinot pieslēguma ciešu piekļaušanos jumta segumam.

Pieslēgums EZV DUO ir aprīkot ar porolona blīvēm, kas nodrošina aizsardzību pret lietu, sniegu, vēja sapūstiem putekļiem un lapām. Pieslēgumam ir atlocītas malas, kas ļauj no loga notecēt kondensātam.

EZV-A DUO pieslēguma elementu horizontālais un vertikālais šķērsgriezums


1 — pieslēguma augšējā daļa
2 — pieslēguma apakšējā daļa ar elastīgo priekšautu
3 — pieslēguma sānu malas ar porolona blīvēm
4 — noteka
5 — logus savienojošais profils
6 — jumta segumam atbilstošs profils

Pieslēgums ESV DUO, EZV-A DUO

 

Kur pirkt?

Instrukcijas

 

 ​Montāžas filmas:

 ​Katalogi un brošūras: