Siltumizolācijas uzlika XWT - FAKRO

Siltumizolācijas uzlika XWT Plus

Raksturojums:

  • Darbojas kā profesionāls un vienkāršs Fakro logu izolācijas līdzeklisInsulation band XWT

  • Samazina aukstuma tiltiņa veidošanos

  • Pielāgota, lai ērti piestiprinātu pie loga rāmja (lenta precīzi atbilst loga izmēram, tai ir pašlīmējoša josla, un tā ir profilēta, lai norādītu, kā to novietot)

 

Opaska docieplająca XWT Plus - FAKRO komplekts XWT Plus


Opaska docieplająca XWT Plus - FAKRO

XWT Plus ar Thermo pieslēgumu

Siltumizolācijas uzlika XWT Plus ir izgatavota no putu polietilēna, kam raksturīgs zems siltuma vadītspējas koeficients ʎ = 0,04W / (m * K). Uzlika XWT Plus ir 22 mm bieza un sastāv no diviem elementiem, kas stūros savienoti kopā ar alumīnija lenti. Pie jumta loga rāmja lenta tiek stiprināta ar divpusēju, 25 mm platu līmlentu.

 

XWT Plus savienojumā ar Thermo pieslēgumu nodrošina siltumizolāciju visā jumta loga rāmja augstumā un tas ir pielāgots uzstādīšanai logos V dziļumā, kā arī atbilstoši sagriežot arī logos N dziļumā.

 

Tā kā uzlika ir 22mm bieza, atvērumam jumtā,  kur jāpiestiprina logs ar XWT Plus, jābūt par 6cm lielākam par loga izmēru. Uzlika tiek uzstādīta, noņemot aizsargplēvi no līmlentes un pēc tam piestiprinot lentu pie loga rāmja. Lai uzstādītu logu N augstumā, apdare ir pareizi jānogriež visā garumā, un pēc tam, kad apdares elementi ir novietoti uz rāmja, stūri jāapvieno ar pastiprinātu alumīnija līmlenti uz apdares. Īpaši izstrādāti griezumi ļauj joslai pielāgoties jumta loga iekšējai oderei.

 

Uzlikas izmērs jāizvēlas atbilstoši jumta loga izmēram.

 

Kur pirkt?

Instrukcijas

  Montāžas intrukcijas:

 ​Montāžas filmas:

 ​Katalogi un brošūras: